אוקטובר 22, 2021 16:42
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

מחירי יישור שיניים

הליך של יישור שיניים נחשב להליך יקר בישראל ויכול לנוע סביב מחירים של 6,000 ₪ ועד ל-23 אלף ₪. גובה עלות יישור השיניים תלוי בסוג הגשר, הקליניקה המטפלת וברופא שיבצע ההליך.

שאר טיפולי השיניים נחשבים גם הם ליקרים. כיום קיימת תחרות בין המרפאות, כשרובן מציעות טווח מחירים דומה. טיפולים אלו מצריכים מאיתנו להכניס את ידנו עמוק לכיס, כשאצל חלק מהאנשים אין בעצם את האפשרות ליהנות מהליך של יישור שיניים.

כל טיפול יישור שיניים והמחיר שלו

תחום רפואת השיניים נמצא בהתקדמות מתמדת ברחבי העולם. לא פעם ניתן להיחשף להמצאות אשר מקלות ומקדמות את חוויית הטיפול, שנחשבת ברוב המקרים ללא נעימה. כיום, ניתן לבצע הליך של יישור שיניים במספר דרכים, כשלכל דרך יש עלות שונה. מחיר של גשר שקוף, למשל, יעלה יותר מאשר שימוש בגשר סטנדרטי.

עלות יישור שיניים

נכון להיום עלות סטנדרטית של יישור שיניים תעלה בין 6,000 ל-8,000 ₪, כשהפער בין המחירים תלוי לרוב במדיניות של המרפאות ומגובה הסבסוד שמגיע מקופות החולים השונות. בנוסף, יש והליך ארוך של יישור שיניים יעלה יותר מהליך קצר יותר.

בהחלטה על יישור שיניים באמצעות גשר שקוף עשוי המחיר להגיע לסכום של 23 אלף ₪. ישנם כיום סוגים שונים של פלטות שקופות להן מחיר שונה. חשוב, במקרים אלו, להתייעץ עם הרופא המטפל בנוגע להצעות המחיר שקיבלתם על מנת ליהנות ממחיר הוגן ומפלטה שמתאימה לכם.

לקחת בחשבון לא רק את המחיר

למחירים של הליכי יישור שיניים יש משקל משמעותי כמו גם הליכים אחרים בתחום רפואת השיניים. לא פעם ניתקל במצב בו יש פער משמעותי בהצעת מחיר בין מרפאה אחת לאחרת. מקרה שכזה עלול להוביל אותנו לבחור במרפאה שלא תוכל לבצע את הליך יישור השיניים בצורה מיטבית.

חשוב כמובן לבצע השוואה רחבה בין הצעות המחיר השונות. עם זאת, יש לקחת בחשבון את הניסיון המקצועי של המרפאה ואף לבחון את המלצותיהם של מטופלים אחרים שעברו בה טיפולים שונים. שילוב בין מחיר הוגן למקצועיות המרפאה יבטיח לכם בחירה נכונה ומטיבה יותר.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
איך זה לחיות עם שיניים תותבות?

אישה מניו יורק שאיבדה את כל השיניים במהלך ההריונות שלה שיתפה ב"טיקטוק" את שגרת יומה כמי שמתנהלת ביומיום עם שיניים תותבות. נכון למאי 2021 רשמה

מדוע כדאי לעבור למברשת שיניים חשמלית?

שימוש במברשת שיניים חשמלית מקדם מספר יתרונות. אלו כוללים, בין היתר, יעילות גבוהה והארכת משך זמן צחצוח השיניים. אין אחד מאיתנו שלא שואף למראה שיניים

טיפולי השיניים המוצלחים שעברה שירה איסקוב

מקרה האלימות הקשה שחוותה שירה איסקוב מצד בעלה הוביל אותה לאבד חלק ניכר משיניה. שירה זכתה לטיפול שיניים מקיף שאפשר לה ליהנות מהשתלת שיניים חדשות