יולי 18, 2024 04:59

השתלות שיניים אול און All on 4

מדובר על אחת מהשיטות המתקדמות ביותר להשתלות שיניים, למרות שהיא קיימת עשרות שנים בצורות כאלה ואחרות. בשיטה הזאת מבצעים ארבעה שתלים ללסת העליונה או ללסת התחתונה לפי הצורך או אפילו בשתי הלסתות במקרה שבו רוצים לבצע השתלה בכל חלל הפה. על השתלים הללו ניתן להלביש גשר שעליו יש כ-12 שיניים, השיניים הללו נועדו להחליף את השיניים המקוריות.

מחסור בשיניים זוהי אחת מהבעיות המרכזיות של לא מעט אנשים שמגיעים לגיל השלישי. באמצעות האפשרות של השתלות שיניים אול און 4 ניתן להחזיר לאותם אנשים את הביטחון העצמי וגם את האפשרות לשמור על אורח חיים נורמטיבי. השיטה הזאת מיועדת בעיקר לאנשים שאיבדו את כל השיניים בפה שלהם, או כאלה שמסיבות מסוימות צריכים לעקור את כל השיניים בחלל הפה שלהם.

 

למי מיועדת השתלת שיניים אול און 4?


יש מספר מועמדים אידיאליים לביצוע השתלות שיניים אול און 4, המועמד האידיאלי הוא מטופל אשר משתמש בשיניים תותבות בכל חלל הפה. בנוסף השיטה הזאת יכולה להיות אידיאלית עבור מטופלים אשר חוששים מביצוע טיפול כירורגי ארוך על ידי רופא שיניים. הטיפול הזה מספק פתרון קל ויעיל בתוך זמן קצר ועם המתנה מינימאלית מצידו של המטופל.

יתרה מכך השתלות שיניים אול און 4 באופן מוכח הן זולות יותר מאשר שיטות השתלה אחרות, ולכן מטופלים שאין ביכולתם לשלם כסף על טיפולי השתלה יקרים בוחרים דווקא באפשרות הזאת. אם אתם סובלים ממחלות חניכיים כאלה ואחרות שמחייבות אתכם לעקור את כל השיניים השתלת שיניים אול און 4 יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם.

כך או כך, ההמלצה הטובה ביותר עבורכם כי להתייעץ עם רופא שיניים מומחה בהשתלות על מנת שיוכל לספק לכם את ההמלצה הטובה ביותר. לכל מטופל יש את העדפות שלו ואת הצרכים שלו, ולכן רופא השיניים יהיה איש המפתח מבחינתכם – זה שיוכל לספק לכם את התשובות המדויקות ביותר. תזכרו כי השתלת שיניים היא פתרון לטווח הרחוק, ולכן אסור לכם להתפשר בבחירת סוג ההשתלה המושלם עבורכם.

 

מהם היתרונות של השתלת שיניים אול און 4?


בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, החלטנו לסקור עבורכם את כל היתרונות של שיטת השתלת השיניים אול און 4. לשיטה הזאת יש לא מעט יתרונות, היתרונות הללו הן אלה שהפכו אותה להיות אחת משיטות ההשתלה המועדפות ביותר על רוב רופאי השיניים. 

  • היתרון המשמעותי ביותר של השתלת השיניים בדרך הזאת על פני השתלות שיניים בדרכים אחרות זה משך זמן הטיפול. השתלת שיניים אול און 4 מתבצעת בתוך יום אחד בלבד, כך שכבר בתוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם. דבר שלא ניתן להבטיח כאשר אתם מבצעים השתלות שיניים בשיטות אחרות.
  • השיטה הזאת מספקת מענה למטופלים שאין לכם שיניים בחלל הפה. מדובר על השיטה היחידה שמאפשרת למטופלים שכאלה לקבל השתלה ברמה גבוהה וללא חשש. בעבר לאותם אנשים לא היה מענה או פתרון בשיטות הטיפול הקיימות, אך כיום הם יכולים לבצע השתלת שיניים אול און 4 ולדעת כי אין להם ממה לחשוש.
  • השתלת שיניים אול און 4 היא מאוד מדויקת ועמידה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהיא תחזיק לכם מעמד זמן רב. אתם לא צריכים לחשוש שמא המצב יחזור לקדמותו, והתחזוקה של השתלים הינה פשוטה למדיי. אתם תופתעו לגלות עד כמה זה פשוט לעומת תחזוקה של שתלים אחרים.

 

כיצד מתבצעת השתלת שיניים אול און 4?

השתלת שיניים ALL IN 4

 

  • בשלב הראשון אמור הרופא לוודא כי אתם מתאימים לשיטה הזאת, ולכן הוא יבצע לכם בדיקה כללית. הרופא ידרוש מכם לבצע צילום CT, שאמור להיות חלק בלתי נפרד מביצוע ההליך כולו. באמצעות הצילום יוכל הרופא לקבוע היכן הוא ימקם על השתלים על מנת שהם יוכלו להחזיק בצורה טובה את פלטת השיניים ללא כל בעיות.
  • בשלב השני הרופא יבצע הרדמה מקומית באזורים שבהם אמורים להיות ממוקמים השתלים. אך ישנם מטופלים שמעדיפים לבצע את ההליך בהרדמה מלאה, וזה בהחלט יכול לסייע על מנת לעבור אותו בהצלחה. ההחלטה לגבי סוג ההרדמה שתתבצע תיעשה על ידי הרופא ביחד עם המטופל, כך שיהיה ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר ללא עיכוב.
  • בשלב השלישי שהוא גם השלב האחרון יוחדרו ארבעת השתלים לאזור שנקבע מראש, ולאחר מכן יהיה ניתן לחבר אליהן את פלטת השיניים. המקצועיות של הרופא שמבצע את ההשתלה היא חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול. לכן אסור לכם להתפשר על איכות הרופא או על המיומנות של המרפאה, כי זה עשוי לעלות לכם ביוקר.

חלק מרופאים יתקינו תחילה גשר זמני על מנת לבחון את יעילותו עבור המטופל, וכעבור כשישה חודשים הם יחליפו את הגשר הזמני בגשר קבוע. ישנם רופאים אחרים שכבר בניתוח עצמו מתקינים גשר קבוע, וכך אינכם תדרשו להגיע על מנת להחליף אותו כעבור שישה חודשים.

 

כמה עולה השתלת שיניים אול און 4?


על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו אתם מבצעים את הטיפול בצורה יעילה, עליכם לדעת מראש את עלויות הטיפול. כך תוכלו לדעת מבעוד מועד כי יש לכם את היכולת לשלם את ההוצאות של הטיפול כולו, ולא תגיעו למצב שהוא נעצר באמצע. 

העלות של השתלת שיניים אול און 4 יכולה לנוע בין 40,000 ₪ ועד 50,000 ₪. כאשר אנו מדברים על השתלה של שיניים ללסת שלמה, כך שזה חיסכון משמעותי עבור אנשים שצריכים לבצע השתלה של מספר שיניים. אך כמובן שההחלטה הסופית צריכה להתבצע בהתאם למצב השיניים ובהתאם למצב החניכיים שלכם.

על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר המושלמת עבורכם, ההמלצה שלנו עבורכם היא לעשות סקר שוק. באמצעות סקר שוק תוכלו לקבל הצעות מחיר ממרפאות שיניים באזור המגורים שלכם, דבר שיאפשר לכם לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר. אך שוב המחיר הזול לא אמור להגיע על חשבון האיכות של הטיפול או על איכות ההשתלה עצמה.

 

השתלות שיניים אול און 4 – מה חשוב לדעת?

  1. אומנם ברוב המקרים רופא השיניים יבצע השתלה של 4 שתלים שאמורים להחזיק את פלטת השיניים. אך במקרים מסוימים ידרוש הרופא לבצע השתלה של 8 או אפילו 12 שתלים, על מנת שפלטת השיניים תוכל להיות מוחזקת בצורה יציבה. עליכם להבין כי אם הפלטה לא תהיה יציבה בחלל הפה שלכם, ההשתלה לא תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן רב.
  2. השיקום לאחר השתלת שיניים אול און 4 הוא הרבה יותר קצר. כך שבתוך מספר קטן על ימים תוכלו לחזור לשגרה הרגילה. בנוסף תוכלו להתחיל לאכול דברים שכבר הרבה זמן לא הייתם מסוגלים לאכול, וכל זאת באמצעות השתלת שיניים איכותית שמחזירה לכם את הביטחון העצמי.
  3. מרבית מרפאות השיניים מבצעות כיום את כל סוגי השתלות השיניים הקיימות. אך אנו ממליצים לכם לפנות למרפאת שיניים אשר מתמחה בביצוע השתלות שיניים. כך תוכלו לדעת שאתם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר על ידי רופאי שיניים אשר מכירים את התחום על בוריו.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה