יולי 18, 2024 08:27

ציפוי שיניים בטורקיה: החיוך מאיסטנבול היעד החדש של הישראלים

ישראלים רבים רוצים לחייך בפה מלא ביטחון – אך המחירים בישראל עומדים על עשרות אלפי שקלים. לכן, חברות תיווך מציעות דילים לטיפולים אלה – בחצי מהמחיר.

ציפוי חרסינה הוא הפתרון הקוסמטי האולטימטיבי הניתן ליישום על שיניים פגומות המשפיעות לרעה על המראה שלכם. ציפוי חרסינה דקיק שהוכן מראש מוצמד לשטח הקדמי של השן ומציע תוצאה אסתטית ביותר.

 

השיטה הנפוצה בארץ – תיאום פגישה לקבלת הצעת מחיר, פגישת הצעת מחיר, פגישת תיאום ציפיות ותכנון הדמייה. לאחר מכן בחינת ההדמייה, אישור וחתימה על ההדמייה. הכנה – ליטוש השיניים והדבקת ציפוי זמני ולבסוף, הדבקה סופית של השיניים – במידה ולא מרוצים יש בעיה כי כבר חתמתם על ההדמייה.

השיטה שלנו – שלב טלפוני בארץ מהבית, בכל השלב הזה אין צורך להגיע לאף מקום, הכל מבוצע אונליין ו/או בטלפון. שיחה טלפונית לקבלת הסבר ומידע על סוגי החומרים. שליחת תמונות בווצאפ לפי דוגמא שתשלח אליך ישירות. קבלת הצעת מחיר והערכה לטווח סטייה למקרה הספציפי שלך. תיאום תאריך הטיפול, הזמנת טיסה והזמנת מלון. להלן פירוט מפורט לכל שלבי הטיפול בחו״ל, שלב אחר שלב.

שלב 1 בחו״ל – טיסה לאנטליה בליווי איש צוות ישראלי והגעה ישירות לקליניקה לביצוע בדיקה. צילום פנורמי כלול במידת הצורך ללא חיוב נוסף. החלטה סופית על סוג הטיפול, כמות השיניים שתרצו לצפות ובחירת גוון השיניים. הכנת הפה באמצעות ליטוש שיניים. מדידות למעבדה והדבקת ציפויים או כתרים זמניים להגנה זמנית מהרגישות שלאחר הליטוש (מיועד למשך השהייה – עד ובין המדידות).

שלב 2 בחו״ל – בשלב השני יש תקופת המתנה של בין יום אחד עד לחמישה ימים עד שמייצרים את הציפויים. ציפוי שיניים זירקוניה (זירקוניום דיאוקסיד) יצריך יום חופש אחד. ציפויי E-Max (חרסינה דחוסה) יצריכו שני ימי חופשה ולבסוף ציפוי שיניים בחרסינה פלדספטית (חרסינה טהורה) שמצריך 5 ימים חופש ולכן לעיתים מומלץ לפעמים לטוס פעמיים (מספר ימי השהייה אמור להיות יומיים שלושה אם טסים פעמיים).

שלב 3 בחו״ל – מדידה ראשונה שבה הרופא ואתם נותנים הערות וכיונונים לנראות השיניים. חשוב לציין שבשלב הזה השיניים עדיין לא עברו ליטוש. (בשלב הזה בארץ כבר מדביקים, באנטליה לא מדביקים בשלב הזה לעולם). הציפויים נשלחים למעבדה לתיקונים ולליטוש.

שלב 4 בחו״לֹ– מדידה ותיקון מספר פעמים ועד לשביעות רצונך!

שלב 5 בחו״ל – הדבקה ברגע שיש אישור. אכילה עם השיניים לווידוי פעילות תקינה – במידה ומשהוא מפריע חזרה למרפאה לטאצ׳ אחרון ואם הכל בסדר חזרה לארץ עם חיוך חלומי.

סוגי ציפויים וכתרים בטורקיה

למינייט – מתכוונים לציפוי חלקי לשן (חזיתות, דומה לעלה שמצמידים לשן). מקור המילה למינייט מגיע מהמילה למינציה, שפירושה ציפוי.

כתר מתכוונים לציפוי מלא מחומר דנטלי העוטף/מכסה שן שבורה/מושחזת או שתל שעליו (מבנה).

זירקוניה (ZRo2) – מתכת לבנה המשמשת כתומך פנימי לכתרים ולעיתים לציפויים (הזירקוניה פחות מתאימה לציפוי שיניים בגלל שהיא איננה נדבקת היטב והיא מתאימה ונפוצה מאוד בעיקר לכתרים). במקרים מיוחדים בונים גם כתר מלא מזירקוניה. הבסיס במתכת הוא זירקוניום – מתכת אפורה שבתהליך כימי קושרים שני חלקיקי חמצן לקבלת זירקוניום דואוקסיד (ZRo2) בצבע לבן. היתרון של זירקוניה כבסיס לכתרים הוא חוזק יחד עם גוון לבן שנחשב להרבה יותר אסתטי מאשר המתכות האפורות, החיסרון הוא שמדובר במתכת אטומה לאור ולכן מאבדים את תכונת השקיפות שפוגעת במראה הטבעי של השן.

ציפויי חרסינה E-Max – תרכובת של חרסינה ומספר תוספים (בסיס של מתכת אצילה כאשר לרוב מדובר בזהב, חרסינה דחוסה במשולב עם זכוכית). משמש למילוי החלק הפנימי של הכתרים והציפויים. E-Max (מכונה גם בשם ליתיום דיסליקט) נחשב לחלש יותר מזירקוניה אולם יתרונו העצום הוא הנראות, E-Max איננו אטום לאור והשן נראת טבעית מאשר מזירקוניה ומשאר החומרים האטומים לאור. יתרון נוסף של כתרי אי-מקס או ציפויי חרסינה אי-מקס בא לידי ביטוי באיכות הידבקות גבוהה לשן ולכן ה- E-Max מתאימים במיוחד לציפויים בניגוד לזירקוניה שמתאימה יותר לכתרים.

אמפרשן – הטכניקה שבאמצעותה דוחסים את ה – E-Max לפנים הכתרים והציפויים.

חרסינה דחוסה – המצב של ה- E-Max לאחר דחיסתו אל תוך החלק הפנימי של הלמינייט או הכתר.

חרסינה פלדספטית (Feldspathic) – חרסינה טהורה עם המאפיינים האסתטיים הגבוהים ביותר. בניגוד לציפויים וכתרים אחרים החרסינה הפלדספטית עשוייה ממקשה אחת דקה מאוד והיא בעלת יתרון משמעותי לטווח הארוך – ניתן לייצר אותה דקה יותר מכל החומרים המתחרים, כך שהשיניים יכולות להישאר שלמות וטבעיות יותר. למשל: אם עבור ציפויי חרסינה על בסיס Emax משחיזים את השיניים בטווח של 0.5 עד 0.7 מילימטר אז חרסינה פלדספטית משחזים לא יותר מ- 0.3 מילימטר. המדובר בחומר מאוד ידידותי לחניכיים מאחר והחרסינה היא טהורה. פלדספטית היא המילה האחרונה באסתטיקת השיניים ולמעט רופאים ומעבדות יש נסיון עם החומר האיכותי הזה. על הרופא להיות סופר מדויק בתהליך ההכנה (התכנון והליטוש) ולכן יש להכין שיניים לחרסינת פלדספטית באמצעות מיקרוסקופ שכן מדובר בעבודה שדורשת רמת דיוק גבוהה.

כתר חרסינה על מתכת חצי אצילה – כתר שחלקו החיצוני עשוי מחרסינה וחלקו הפנימי עשוי ממתכת. משתמשים בכתר חרסינה ממתכת חצי אצילה על מנת להוזיל עלויות והוא נחשב לפחות אסתטי מכתרים שאינם מאוחים למתכת.

כתר לשיניים מונובלוק – מונובלוק הוא כתר הבנוי כמקשה אחת (בדומה לחרסינה פלדספטית), לרוב משתמשים בכתרי מונובלוק לשיניים אחוריות כפתרון לבעיית נשיכה חזקה של השיניים על בסיס זירקוניה.

חלקי הציפוי והכתרים – הציפויים והכתרים עשויים משני חלקים, חלק חיצוני וחלק פנימי. החלק החיצוני הוא החלק הנראה לעין והוא עשוי מחרסינה (באנטליה משתמשים בחרסינה אירופאית + Class A). לחלק הפנימי שקוראים גם Basement (מרתף) יש השפעה קריטית על נראות השן ברמת השקיפות והמראה הטבעי והוא מורכב ממגוון חומרים כאשר הנפוצים שבהם הם מתכת, e-max וזירקוניה.

כמה עולה חיוך הוליוודי לפה מלא בטורקיה?

עקב הביקוש הגבוה לציפויי חרסינה בכל השיניים בפה אנחנו יוצאים במבצע מחירים והנחות לחודש בלבד:

חבילת ציפוי שיניים בעלות של 20,000 ש״ח במקום ב- 27,000 ש״ח – חבילת ציפוי שיניים (למינייט Emax ו/או כתרי זירקונייה) בהתאמה אישית ל- 20 שיניים בעלות של 20,000 ש״ח בלבד! מחיר החבילה כולל טיסות הלוך וחזור, לינה במלון או במגורים אחרים שקרובים מאוד למרכז הרפואי, הסעות משדה התעופה ולשדה התעופה בסיום ההליך וליווי של מלווה ישראלי מנוסה. כל הטיול אורך שישה ימים ויש גם שני ימי חופש מלאים (היום השני והשלישי לנסיעה). את ההליך מבצע מנהל מחלקה בבית חולים, רופא בכיר בעל ניסיון מעל ל- 20 שנה.

חבילת ציפוי שיניים במחיר של 40,000 ש״ח במקום ב- 57,000 ש״ח – חבילת ציפוי שיניים (למינייט Emax ו/או כתרי זירקונייה) זהה לחבילת הציפוי בעלות בסך ה- 20 אלף (ההצעה הראשונה למעלה) אולם בשני הבדלים משמעותיים לקבלת תוצאה מושלמת. הראשון הוא אופן ביצוע ליטוש הציפויים שמבוצע ע״י מיקרוסקופ מיוחד כאשר השינוי השני הוא במבצע הטיפול – רופא מומחה לאסתטיקה ושיקום פה ולסת, הנחשב לאומן בתחום ואשר מלמד ומנחה רופאי שיניים אחרים את אומנות האסתטיקה הדנטלית.

חבילת המרצדס שלנו לציפוי חרסינה לשיניים במחיר של 60,000 ש״ח במקום ב- 82,000 ש״ח -למינייט מסוג פלדספטיק ו/או כתרי פלדספטיק המותאמים אישית ע״י רופא מומחה לאסתטיקה ושיקום פה ולסת בדרגת אומן ברפואה אסתטית דנטלית המבצע ליטוש באמצעות מיקרוסקופ. יש לשהות בטורקיה כ- 9 עד 10 ימים רצופים בחו״ל או לחילופין להיערך לשתי טיסות לטורקיה, כאשר הטיסה הראשונה היא למשך יום אחד והשנייה מתבצעת לאחר כחמישה ימי עבודה (3-4 ימים נוספים). המחיר כולל שתי טיסות הלוך וחזור וגם לינה בדירה או בבית מלון שקרוב מאוד לקליניקה, הסעות מסודרות מהשדה ולשדה התעופה באנטליה וכמובן ליווי בקבוצה ע״י מלווה ישראלי.

ציפוי חרסינה בישראל לעומת ציפוי בטורקיה

 

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה