אוקטובר 21, 2020 13:40

הלבנת שיניים ביתית: הלבנת שיניים בבית

חוששים מטיפולים פולשניים בחלל הפה? רוצים לשוב ולחייך בצורה בטוחה? היום זה אפשרי! ריכזנו עבורכם שלוש שיטות שבאמצעותן תוכלו להתחיל את תהליך הלבנת השיניים – ממש לבדכם!

תחום הלבנת השיניים צבר תאוצה בשנים האחרונות.

התופעה שממנה סובלים מיליוני אנשים ברחבי הועלם, הגיעה לקדמת הבמה בשנים האחרונות, וניתן לראות זאת בעיקר מכמות הטיפולים החדשים שיוצאים מדי שנה כמענה לתופעה.

החל ממשחות שיניים, מכשירים ייעודיים, טיפולי שמבוצעים על ידי רופא שיניים ועוד – כל אלה הם רק חלק קטן מכמות הטיפולים החדשה שנוספו לסל האפשרויות שלנו.

הלבנת שיניים ביתית היום נגישה מאי פעם​

הסיבה שבעקבותיה אנו זקוקים לתהליך הלבנת שיניים, נובע בעיקר מהשלכות הזמן. שימוש מרובה בקפה, סיגריות, אוכל מסוים והרגלי חיים מסוימים – מביאים אותנו למצב שבו אנו זקוקים לטיפול הלבנת שיניים

אנשים מסוימים, בדרך כלל אנשים שמעשנים בצורה עקבית ולאורך שנים רבות, זקוקים לטיפול כ בשלב מוקדם באופן יחסי לשאר האוכלוסייה. 

לעיתים, אנשים נמנעים מחיוך במקומות ציבוריים ויצירת שיח עם אנשים אחרים – לאור התופעה של שיניים צהובות.

תהליך הלבנת השיניים עובד בצורה מאוד פשוטה: רקמה צהובה שיושבת ממש מתחת לכל שן, נחסמת על ידי האמייל – החלק בגופנו שמהווה חוצץ בין השן לרקמה הצהובה. עם חלוף הזמן, וכמובן בהתאם להרגלי החיים שציינו קודם לכן, שכבת האמייל מתחילה להישחק – וכאן מתחילה הבעיה. השיניים נחשפות לרקמה הצהובה, שמעניקה להם מראה שאנו מעדיפים להימנע ממנו.

הלבנת שייניים בבית – כיצד?

כאמור, בשנים האחרונות, כמות האפשרויות העומדות אל מול הצרכן בתחום הלבנת השיניים, הלכו וגדלו. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות טיפול, כאשר כל אחת מהן מעולה בפני עצמה. ריכזנו עבורכם 3 שיטות טיפול יעילות במיוחד, כאלה שיסייעו לכם להחזיר את הביטחון ולחייך חיוך רחב לכל העולם. 

לפני ואחרי הלבנת שיניים ביתית

שיטות טיפול

שיטת טיפול ראשונה – השיטה הטבעית. חברת בלנקס, פיתחה בשנים האחרונות משחת שיניים מצוינת, כזו שמעניקה לשן את הגוון הלבן שאנו כה אוהבים ורוצים – באמצעות חומרים מהטבע. צמחים מסוימים ששימשו תרבויות עתיקות, נלקחו לבדיקות מעבדה והוכחו כיעילים וכמענה טוב לבעיה. לצורך העניין, אחד הצמחים הללו הוא מוס איסלנדי – צמח ששוכן באזורים קרים (בעיקר בקוטב הצפוני), והוא מסייע להלבנת השיניים על ידי הסרת רובד החיידקים. משחת שיניים מומלצת ביותר בקרב רופאי שיניים.
שיטת טיפול שנייה – סיוע בהגנה על שכבת האמייל. שכבת האמייל שציינו קודם לכן, זו שאחראית להפריד בין הרקמה הצהובה שיושבת מתחת לשן ואחראית על הפיכת גוון השן לצהוב – נשחקת עם השנים. כיום, משחות שיניים מסוימות מסייעות לנו לשמר את האמייל – ולספק הגנה לשן. לא מעט חברות מציעות משחות שיניים שמיועדת בדיוק למטרה זו, כך שחיפוש מהיר יניב לכם עשרות תוצאות.

שיטת טיפול שלישית – מכשירים ביתיים. טרנד חזק שהלך וצבר תאוצה בשנים האחרונות הוא המכשירים הביתיים. כך לדוגמא חברת בלנקס הוציאה ערכת טיפוח אישית, שמכילה מכשיר טיפול ומשחת שיניים ייעודית. את המכשיר אנו מכניסים לפה לאחר שמרחנו משחת שיניים על חלקו הפנימי – הוא מתלבש על הפה בצורה מושלמת. לחיצה על הפעלת המכשיר, מדליקה מנורות LED שמסייעות להאיץ את תהליך הלבנת השיניים. היתרון הגדול ביותר בשיטת טיפול זו, היא שאת התוצאות שלה רואים בצורה מאוד מהירה – והיא לא דורשת מאיתנו השקעה גדולה מדי (ניתן לעשות את זה באופן עצמאי בבית).

 

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
תהליך השתלת שיניים – מה חשוב לדעת

ישראל נחשבת למדינה המובילה בעולם בתחום ההשתלות פר נפש. אם אתם סובלים מאובדן שן ומתלבטים מה לעשות בנידון, זה הזמן להכיר את התחום אשר יכול

החשיבות של שימוש בציוד רפואי מתכלה

בעידן שבו רבים מבינים את החשיבות של תהליך מחזור לצורך עיכוב ההתחממות הגלובלית, לציוד רפואי מתכלה יש חשיבות עצומה, כפי שנסביר כעת. ציוד רפואי: אחד

שיני בינה – מה תפקידם ולמה עוקרים?

עקירה כירורגית של שיני בינה נחשבת לאחת הפרקטיות המקובלות אך גם המורכבות בתחום רפואת השיניים. במדריך זה נסביר מהן שינה בינה, ומדוע נדרש לעקור אותן