נובמבר 20, 2023 15:10

טיפולי שיניים בחול

עבור ישראלים הזקוקים להשתלת שיניים או כל טיפול שיניים אחר, חלק נרחב מהם בוחנים את אפשרות טיפולי שיניים בחו"ל. כאן עולות מספר שאלות דוגמת טווחי המחירים? מתי בכלל יש צורך בהשתלת שיניים וכיצד נוצר מצב שישראלים רבים בוחנים את האפשרות של ההשתלה בחו"ל ולא בישראל?

חוסר של שיניים יש בו להשפיע על מראה החיוך שלנו ומכאן פוגע בביטחון העצמי, על יכולת הדיבור, לעיסת המזון ועל בריאות השיניים הקדמיות.

בעבר, רבים היו עושים שימוש בשיניים תותבות כתחליף לשיניים החסרות בחלל הפה. מנגד, למול ההתקדמות הטכנולוגית בתחום רפואת השיניים, נוצרה האפשרות לפתרון קבוע יותר באמצעות שתלים דנטליים. השתלים הדנטליים הפכו להיות הפתרון היעיל ביותר שיש בו גם לחסוך עשרות אלפי שקלים.

כיום, ישראלים רבים יכולים ליהנות מחבילות לטיפולי שיניים בחו"ל במחירים אטרקטיביים, תוך שילוב של טיסה הכולל טיפול של השתלת שיניים וחופשה. הפרשי המחירים בין המרפאות בחו"ל, המבצעות את ההשתלות, לעומת המחירים בישראל הפך את האפשרות לטיפול בחו"ל לכדאי יותר.

 

מה כולל הליך השתלת שיניים?

לאחר אובדן של שיניים בשל ריקבון, חבלה או לאחר שאלו נעקרו נותר חלל הפה עם שיניים חסרות. מצב הפוגע בחיוך, בהפרעות לדיבור ולעיסה של מזון. השתלים הדנטליים מהווים תחליף לשורש השן החסר. השתלים עשויים טיטניום – חומר הנחשב לחזק ועמיד, כשהוא מוברג לתוך עצם הלסת ועל גביהם מורכב כתר עשוי חרסינה המעניק מראה של שן טבעית.

הסיבות שמביאות ישראלים לבחור לעשות את הליך השתלת השיניים דווקא בחו"ל

ניתן כמובן להצביע על מספר סיבות המביאות את הישראלים לבחור באופציה זו.

  • מרחקי טיסה קצרים: ברוב המקרים היעדים להשתלות שיניים בחו"ל כוללות מדינות הקרובות לישראל דוגמת טורקיה, רומניה, אוקראינה, גאורגיה ומולדובה.
  • טיפולים בסטנדרטים גבוהים: טיפולי השיניים ביעדים שהזכרנו קודם נעשים על ידי רופאים מומחים במרפאות מתקדמות וחדישות.
  • מחירים משתלמים: הטיפולים ביעדים בחו"ל חוסכים לכל מטופל עשרות אלפי שקלים למול עלותם בישראל.
  • שימוש בציוד רפואי חדיש ומתקדם: כל הטיפולים בחו"ל נעשים במרכזי טיפול ומרפאות שיניים מתקדמות וחדישות להן הציוד החדיש בעולם.
  • אחריות לחמש שנים: המטופלים זוכים לאחריות על הליך ההשתלה למשך חמש שנים.
  • תוצאה רצוייה ומושלמת: רופאי השיניים בחו"ל מבצעים הליכים של השתלת שיניים תוך הבטחה לתוצאות מושלמות בכל טיפול בהתאם לשביעות רצונו של המטופל.
  • חבילת תיירות מרפא מלאה: יעדי הטיפול עבור הישראלים מציעה תיירות מרפא הכוללת את כל השירותים סביב, בין אם שירות הסעות לכל אורך השהות בחו"ל, ליווי של איש קשר ישראלי ועוד.
  • שילוב של טיפול רפואי יחד עם חופשה: חבילות טיפולי השיניים בחו"ל מוצעות גם כחבילה הכוללת בתוכה תיירות מרפא המשלבת גם חופשה. כאן ניתן ליהנות מאפשרות למלונות חמישה כוכבים ובכלל שהות שיש בה ממנעמי חופשה.

השתלת שיניים באוקראינה

לא מעט ישראלים דוברי רוסית בוחרים לטוס לאוקראינה עבור השתלת שיניים. תיירות המרפא בתחום השתלת השיניים באוקראינה משולבת לרוב עם חופשה על הדרך. עבור הישראלים שאולי חוששים לטוס לאוקראינה עבור השתלת שיניים, חשוב לציין כי 45% מרופאי השיניים בישראל עברו הכשרתם ולימודים במדינות מזרח אירופה השונות.

הטיסה מישראל לאוקראינה אורכת שעתיים בלבד ובה המטופלים בישראל זוכים לליווי צמוד, שהות במלונות פרימיום ויכולים לחסוך עד 70% בתשלום על השתלת השיניים לעומת המחירים בישראל.

השתלת שיניים בגאורגיה

גאורגיה עצמה הפכה יעד משמעותי נוסף בתחום תיירות המרפא ובתוכו ישראלים רבים מגיעים אליה בעבור טיפולי השתלות שיניים. בטביליסי נמצאות מרפאות שיניים המתקדמות במדינה ובהן צוותים רפואיים מקצועיים ומנוסים, שמירה על סטנדרטים אירופאיים ושימוש בציוד חדשני.

הישראלים המגיעים למדינה זוכים לליווי צמוד המגשר על קשיי השפה. המטופלים זוכים להשתכן במלונות פרימיום וליהנות מתנאי VIP. הפרש המטבעות בין המדינות מאפשר לישראלים ליהנות מטיפולי שיניים הזולים ב-50% לעומת אלו בישראל.

השתלת שיניים במולדובה

גם מולדובה הפכה בשנים האחרונות ליעד משמעותי בתחום תיירות המרפא ומכאן גם בכל הנוגע להשתלות שיניים. בטרם תצאו לאחת ממרפאות השיניים במדינה, תזכו בליווי צמוד עוד בישראל שכולל אף את האפשרות לבדיקות מקדימות ושליחת צילומי השיניים למרפאות על מנת לקבל אבחון מדויק והצעת מחיר.

רוב מרפאות השיניים המתקדמות במדינה מרוכזות בעיר הבירה קישינב. במרפאות מוצעים טיפולים סטנדרטיים ברמה גבוהה ואליה מגיעים מטופלים מכל רחבי העולם.

 

טיפולי שיניים ברומניה

טיפולי השיניים ברומניה הפכו גם הם לכדאיים עבור ישראלים רבים שיזכו להגיע לחיסכון של 50% בכל הנוגע לטיפולי השתלות.

הטיפולים מבוצעים בקליניקות חדשות ברחבי המדינה, תוך שימוש בציוד מתקדם ובביצוע תחת סטנדרטים גבוהים ומחמירים.

טיפול שיניים בטורקיה

בכל שנה מגיעים לטוריקה עשרות אלפי ישראלים בעבור טיפולי שיניים.

 טורקיה מיצבה עצמה כיעד מרכזי בכל הנוגע לתחום תיירות המרפא וכיעד מוביל ממש בכל הנוגע לטיפולי שיניים, כש-150 אלף תיירים מכל העולם מגיעים למדינה בכל שנה עבור השתלות שיניים בטורקיה.

 

 

 

מחיר לשתל דנטלי אחד בבית החולים הינו כ-400 דולרים.

תוספת של כתר זרקוניה המתלבשת על גבי השתל תעלה לכם כ-250 דולרים – סך הכל עבור שן אחת – 2,300 ₪ בלבד לעומת ישראל בה השתלה של שתל דנטלי הכולל כתר סטנדרטי מגיעה לסכום של 4,500 ₪, כשבחירה בכתר זרקוניה יגיע הסכום בישראל ל-5,700 ₪. בהינתן ויש צורך בהשתלה של מספר שתלים מדובר בחיסכון של עשרות אלפי שקלים.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה