נובמבר 20, 2023 23:15

השתלת שיניים בטורקיה

השתלת שיניים בטורקיה, מה אבד לנו שם?

יוקר המחיה בישראל, מביא אנשים רבים הזקוקים לטיפולי שיניים מורכבים כגון שיקום הפה, השתלת שיניים וטיפולי שיניים יקרים אחרים, לחפש יעדים חדשים מחוץ לישראל בהם יוכלו לעבור טיפולי שיניים איכותיים ומתקדמים בסטנדרטים גבוהים, במרפאות משוכללות ומתקדמות ועל ידי רופאים מומחים ומנוסים תוך חיסכון של עשרות אלפי שקלים.

בישראל עלות השתלה של שתל אחד תעלה לכם בין 5,000 ₪ ל-10 אלף ₪ וזאת לעומת מחירים נוחים וזולים יותר שאותם תמצאו בטורקיה.

יוקר המחיה במדינה מביא ישראלים רבים לחפש אחר מקומות אחרים לביצוע השתלות שיניים בנוסף להליכים רפואיים אחרים בתחום וזאת תוך חיפוש של מרפאות בעלות סטנדרטים מתקדמים ומרפאות טכנולוגיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

גם גופי התקשורת בישראל התייחסו לאפשרות של השתלות שיניים בטורקיה. דוגמה לכתבה שמסבירה על התופעה ניתן לקרוא ברחבי הרשת.

עו"ד ש' ממרכז הארץ, בשנות השישים לחייו, הגיע לפני כמה שבועות לרופא שיניים המומחה להשתלת שיניים. הוא ביקש להשתיל 14 שיניים ונדהם כששמע שהמחיר הוא כ-140 אלף שקלים. "חשבתי שזה יעלה לכל היותר 40, 50 אלף שקל, לא יותר מזה", אומר ש', "הבנתי שבארץ המחיר לא הגיוני, וגם אחרי הנחה עדיין אצטרך לשלם 100 אלף שקל. חבר טוב שלי אמר לי לבדוק אפשרות להשתלת שיניים בטורקיה".  (מקור מאקו)

 

"ביום אחד עשו לי השתלה של 14 שיניים אצל רופאי שיניים מהטובים בטורקיה. הכול היה סטרילי, מקצועי, יחס חם וטיפול מעולה. בארץ זה שוד. ממש ככה. למה אני צריך לשעבד את עצמי בשביל טיפול שיניים? אם רופאי השיניים בארץ לא יוזילו את המחירים הם יישארו ללא עבודה. כולם יטוסו לטורקיה".

השתלות שיניים בטורקיה אז רק בגלל המחיר?

השתלות השיניים המבוצעות בטורקיה נעשות בשיטות מתקדמות המוכרות ונעשות גם בישראל. ישראלים הבוחרים לעבור השתלות שיניים בטורקיה זוכים לליווי צמוד של החברה. ליווי הכולל גם בדיקות ואבחונים הנעשים בישראל ומובילים, בסופו של דבר, לחיסכון של עד 70%.

בטורקיה מחיר להשתלה של שתל אחד נע בין 1,000 ₪ ל-1,500 ₪. איכות הטיפול מקבילה לזו שתוכלו לקבל בישראל. השוני במחיר נובע מההפרש בין הלירה הטורקית לשקל הישראלי וכמובן ליוקר המחייה בישראל המקבל ביטוי גם במחירים גבוהים בכל הנוגע לתחום השתלות השיניים.

השתלת שיניים בטורקיה זה הטרנד החם כיום. כל שיטת השתלה עליה שמעתם מפי הרופא שיניים שלכם בארץ תוכלו לקבל גם בטורקיה. עם ליווי צמוד שלנו, תוך כדי בדיקות ואבחונים במרפאת מומחים להשתלות שיניים.  היתרון הגדול, שתוכלו לחסוך כ 70% מעלות הטיפול בארץ.

תהליך השתלת שיניים בטורקיה

עם הגיעכם למרפאה תתבקשו לעבור צילום CT ובהמשך בדיקה ע"י רופא שיניים מומחה. בדיקות אלו יאפשרו לצוות הרפואי לקבל אבחון מדויק הנוגע לפה והשיניים שלכם. הבדיקות בוחנות את מצב החניכיים שלכם, הלסת, השיניים הקיימות ועוד. כל אלו יובילו את הרופא המומחה וצוותו לקבוע ולהתאים את תוכנית הטיפול עבורכם.

לאחר ביצוע ההשתלה יש ותחושו בכאבים שיחייבו אתכם לעשות שימוש במשככי כאבים שאינם דורשים מרשם רופא ועל כן ניתן להביאם מישראל. בין היתר, נהנים המושתלים מטיפול אנטיביוטי.

בימים לאחר ביצוע ההשתלה יש להימנע מאכילה של אוכל חם יתר על המידה ואף שתייה של מים קרים ממש. בתקופה זו מומלץ לשתות יותר מרקים ואכילה של מאכלים רכים. מבחינת איסורים נוספים, חשוב באותה עת להימנע מפעילויות ספורטיביות, שתיית אלכוהול ועישון.

חשיבות המעבדה בטיפולי השתלת שיניים בטורקיה

טיפול של השתלות שיניים מצריך כמובן שימוש במעבדה, כשהיא זו שאחראית להצלחת המראה הסופי לו אנו שואפים. במעבדה מכין הצוות הרפואי את הכתרים, כשאלו בעצם השיניים החדשות שיורכבו בפיו של המטופל.

לאיכות החומרים במעבדה משקל משמעותי בהצלחת הטיפול. מעבדות השיניים בטורקיה עושות שימוש בחומרים איכותיים המיוצרים ומגיעים משוויץ וגרמניה.

הצוות הרפואי מתאים לכל מטופל את מערכת השיניים החדשה שיוצרה במעבדה למבנה הלסת של המטופל, כשצבע הכתרים מותאם לצבע השיניים וזאת תוך שיתוף ובחירה סופית של הצבע על ידי המטופל עצמו.

רופאי השיניים שלנו בטורקיה

רופאי השיניים בטורקיה מחויבים להתמחות של חמש שנים באחד מ-15 בתי ספר לרפואת שיניים הפזורים במדינה. לאחר קבלת התואר, נהנים הרופאים בהתמחות הכוללת לימוד מעמיק ביישור שיניים והשתלות שיניים ותותבות. הרופאים במדינה רשומים ב-TBD – איגוד השיניים הטורקי ואף חברים ב-EDAD – האקדמיה הטורקית לרפואת שיניים אסתטית.

המרפאות במדינה פועלות על פי סטנדרטים קפדניים המקבלים גם ביטוי בחוק בטורקי. הדבר כולל בתוכו, בין היתר, חדרי טיפול בעלי היגיינה וסטריליות גבוהה.

Periodontologist

Oral Surgery

המלצות רופאי השיניים בטורקיה לאחר ההשתלה:

אחרי ההשתלה יתכנו כאבים שניתן להתגבר עליהם עם משככי כאבים ללא מרשם רופא. ניתן להביא מישראל. או לקבל במרפאה מרשם לרכישת התרופות  בכל בית מרקחת טורקי. כמו כן תקבלו אנטיביוטיקה. לאחר ההשתלה יש להימנע מאוכל חם יתר על המידה או מאוכל או שתיה קרים יתר על המידה. ולאכול מרקים, ודברים רכים כגון פודינג הסוטלאצ הטורקי. (פודינג אורז) 

פעילות ספורט אסורה, או כל פעילות מאומצת אחרת. יש להימנע מעישון ושתיית אלכוהול על מנת לשמר את הטיפול.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה