יולי 18, 2024 14:36

ציפוי שיניים

סוגים, עלויות ומהלך הטיפול במהלך ציפוי השיניים

בעבר היה נדמה כי חיוך מושלם עם שיניים ישרות ולבנות הוא מנת חלקם של אנשים ברי מזל שזכו בגנטיקה משובחת. אך כיום המצב שונה בתכלית, כאשר כל אחד יכול להביא את עצמו למצב שגם הוא יוכל להשיג חיוך מושלם – ללא קשר לגנטיקה או להיסטוריית טיפולי השיניים. כאשר החיוך הוא אחד מהסממנים הראשונים ששמים אליהם לב בכל אדם, ציפוי שיניים זה בהחלט משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

ציפוי שיניים מחרסינה הופכים את השיניים להיות בצבע לבן, וכך אתם מקבלים את החיוך החלומי שתמיד שאפתם לקבל. בשונה מטיפולי הבהרת שיניים שרק מבהירות יותר את צבע השן הקיים ולא תמיד הופכות את השיניים ללבנות, הדבקת ציפוי שיניים מחרסינה הופך אותן להיות לבנות כשלג.

מדוע השיניים הופכות להיות צהובות?

אחד מהמרכיבים החשובים ביותר של השן הוא הדנטין, שהצבע שלו הוא צהבהב. בהתחלה הדנטין עטוף כולו בשכבת אמייל שמספקת לשיניים את הצבע הלבן. עם השנים האמייל נשחק, וכך הדנטין הופך להיות יותר דומיננטי – וכך בעצם גוון השן הופך להיות יותר ויותר צהוב.

בנוסף לזמן שהוא אחד מהגורמים העיקריים לשיניים צהובות, גם ההרגלים שלכם עשויים להוביל למצב שבו השיניים יהפכו להיות צהובות מוקדם ממה שנראה לכם. עישון סיגריות, שתיית משקאות מוגזים או אלכוהולים ומזונות חומצתיים, כל אלה עשויים לזרז בצורה משמעותית את הופעת הצבע הצהוב על גבי השיניים.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים?

מדוע כדאי לבצע ציפוי שיניים בשאיפה לחיוך מושלם?

ציפוי שיניים על ידי חרסינה זוהי הדרך הטובה ביותר להשיג חיוך מושלם ממספר סיבות. ראשית כי רק באמצעות ציפוי שיניים מחרסינה תוכלו להשיג שיניים לבנות על אמת, ולא רק להבהיר את הצבע הקיים של השיניים שלכם. לא קיימת היום עוד אפשרות יעילה ופשוטה יותר להשגת שיניים לבנות, ומהסיבה הזאת מרבית האנשים בוחרים דווקא בה על פני כל אפשרות אחרת.

בנוסף ציפוי קריסטל לשיניים הינו חזק ועמיד במיוחד, ומיד לאחר ביצוע הטיפול הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מהשן. כך שאם ישנם אנשים שחוששים לבצע ציפוי שיניים על ידי חרסינה מהחשש שהוא יתנתק מהשן בשלב כזה או אחר, אין לכם בכלל ממה לחשוש כי זה לא הולך לקרות.

למי כדאי לבצע ציפוי שיניים מחרסינה?

ברוב המקרים טיפול ציפוי שיניים מתאים לכל אותם האנשים שמחפשים דרך מהירה ופשוטה להשיג שיניים לבנות. ציפוי שיניים מחרסינה מתאים לכאלה שניסו שיטות הלבנה שונות, אך עדיין הם לא קיבלו את התוצאה שהם תמיד חלמו להשיג. ברוב המקרים ישנו חוסר התאמה בין התקוות מהלבנת השיניים הרגילה ובין התוצאה שמקבלים בשטח.

בנוסף ציפוי שיניים יכול להיות אידיאלי עבור אנשים שנשברה להם שן, והם מחפשים דרך שבה הם יוכלו להשלים את השן החסרה – וכל זאת מבלי שאף אחד ישים לב.

מאמרים וטיפים ציפוי שיניים

קבלו עצות מהמקצוענים בתחום

ציפוי שיניים קומפוזיט

אם אתם רוצים לבצע ציפוי שיניים קומפוזיט, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה כמובן להכיר את הציפוי הזה בצורה טובה. ציפוי שיניים קומפוזיט עשוי מחומר

ציפויי חרסינה לשיניים

לא כל טיפולי השיניים נועדו על מנת לפתור מחלות או דלקות בחניכיים, ישנן טיפולי שיניים שנועדו על מנת לשפר את האסתטיקה של השיניים. ישנם לא

ציפוי שיניים למינייט

בשנים האחרונות הפכה להיות האפשרות של ציפוי שיניים למינייט לאחת מהאפשרויות המבוקשות ביותר. אך על מנת שתוכלו לבחור באפשרות הזאת, אתם צריכים להכיר את החומר

ציפוי שיניים לומינירס

ציפוי שיניים לומינירס היא אחת מהשיטות החדשניות והמתקדמות ביותר ברפואה המודרנית. השיטה הזאת מתבצעת ללא כאבים לצפוי עצמו ומאפשרת חיזוק קבוע לשיניים. ציפוי שיניים לומינירס