אוגוסט 3, 2021 10:46

מלבין שיניים

מלבין שיניים בלנקס

רבים מחפשים את השיטה המהירה והבטוחה ביותר להלבנת השיניים ולהשגת החיוך המושלם. חברת בלנקס, מציה שיטת טיפול ייחודית על גבי ערכת טיפול ביתית: משחת שיניים ייעודית ומכשיר להלבנת השיניים.

הלבנת שיניים ע"י בלנקס

חברת בלנקס השיקה לפני מספר שנים את אחד המוצרים הנמכרים ביותר בתחום הלבנת השיניים. מיליוני בני אדם מרחבי עולם בוחרים להשתמש בשיטת הטיפול הייחודית והנוחה הזו.
היתרון הגדול ביותר בשיטת הטיפול הזו, היא שאתם מבצעים את כל הטיפול לגמרי לבדכם, כאשר אתם רוכשים ערכת טיפול אישית, ובאמצעות הוראות הפעלה מאוד פשוטות ונוחות, אתם יכולים לבצע את השינוי.

שיטת הטיפול מבוססת בעיקר על ידי שימוש בנורת LED. מדובר במכשיר להלבנת שיניים, שאנו מכניסים לחלל הפה, ומותאם בדיוק לחלל הפה הממוצע. המכשיר נכנס "ויושב" על השיניים, כאשר אנו מורחים על חלקו הפנימי של המכשיר את משחת השיניים הייחודית של בלנקס. נורת הלד, מאפשרת להוציא את הטיפול לפועל, והופכת אותו ליותר יעיל ומהיר.
משחת השיניים ושיטת הטיפול הייחודית, מבטיחים תוצאות מהירות למדי, וכבר לאחר כמה ימים תוכלו להרגיש בשינוי בצבע השיניים. צרכנים שהשתמשו בשיטת הטיפול הזו, טוענים כי לאחר שבועיים מיום התחלת הטיפול כבר ניתן לראות שינוי משמעותי – בצורה שלא מזכירה את צבע השיניים הקודם. על גבי הערכה מצורף סרגל לבדיקת מידת ההלבנה של השיניים.

יתרון נוסף וחשוב לא פחות של משחת השיניים המיוחדת הזו, היא בכך שהיא מסירה רובד של חיידקים שגורמים לפלאק ולעששת, ולמעשה מאפשרת לשמור על חניכיים בריאות – ועל כל חלל הפה. חשוב לאחסן את משחת השיניים ואת המוצר, באזור מוצל ולמנוע חשיפה מרובה לשמש.
השימוש אסור לילדים מתחת לגיל 12, ומומלץ להיות שותפים בתהליך הטיפול של צעירים שזה עתה התחילו (על מנת להקפיד שהם אכן עובדים על פי ההוראות).

שיטת הטיפול הייחודית של חברת בלנקס, מאפשרת לכם להגיע לשיניים לבנות ויפות תוך זמן קצר – ולגמרי לבדכם!

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
תהליך השתלת שיניים – מה חשוב לדעת

ישראל נחשבת למדינה המובילה בעולם בתחום ההשתלות פר נפש. אם אתם סובלים מאובדן שן ומתלבטים מה לעשות בנידון, זה הזמן להכיר את התחום אשר יכול

החשיבות של שימוש בציוד רפואי מתכלה

בעידן שבו רבים מבינים את החשיבות של תהליך מחזור לצורך עיכוב ההתחממות הגלובלית, לציוד רפואי מתכלה יש חשיבות עצומה, כפי שנסביר כעת. ציוד רפואי: אחד

שיני בינה – מה תפקידם ולמה עוקרים?

עקירה כירורגית של שיני בינה נחשבת לאחת הפרקטיות המקובלות אך גם המורכבות בתחום רפואת השיניים. במדריך זה נסביר מהן שינה בינה, ומדוע נדרש לעקור אותן