מאי 22, 2022 22:00

טיפולי שיניים בטורקיה חוות דעת וביקורת

לטיפוליי שיניים בטורקיה חוות הדעת וביקורות חלוקות, מצד אחד אתרי החדשות עדיין לא עשו תחקירים מעמיקים אל מעבר לים ומסתמכים בעיקר על מנגנוני הרפואה הקיימים בארץ כגון רופאים מקומיים ישראלים שכמובן עם הגיון מסויים מתריעים מפני נסיעות אל טורקיה השכנה הקרובה לטיפולי שיניים שונים.

כמו כן בכתבות הישראליות ככול שהן לא אובייקיביות (בתחום כלכלי כל כך תמיד תמצאו כתבות שמישהו קידם,  זהו מצב העיתונות בישראל בככלי), ניתן בכול זאת למצוא גם ״יחידי סגולה עם חוות דעת טובות על טיפול השיניים בטורקיה.

טיפולי שיניים בטורקיה חוות דעת וביקורת

אז אם כך למי להאמין ?

כמו כל דבר בחיים, לא תבצעו מחקר ותעצרו בפרסומת הראשונה ? 

  • תשלמו יותר
  • לא תבינו באמת האם מה שמוצע לכם איכותי או לא
  • ואתם עלולים (לא תמיד) אם לא הייתם ברי מזל ליפול על מקום לא מספיק מקצועי במצב הטוב או מקום המסכן חיי אדם במצב הרע.

טורקיה הינה מדינה עם רגולציה מסודרת ומעניקה labels למקומות  המכבדים את הסטדנטרים הבינלאומיים במיוחד בתקופת הקורוה אשר פוקדת אותה והפכה לשגרת חיינו.

התיירות ותיירות המרפה בכלל על כל גווניה הינה הכרחית לבריאות הכלכלית של טורקיה והיא נחשבת למובילה בתחוםם זה החל מהתחום האסטטי השתלות השיער ניתוחי אף הגדלת חזה וכו.. ועד לנושאים הנוגעים ממש בבריאות המטופלים ונוחות החיים שלהם כיגון טיפולי שיניים בטורקיה.

להלן דוגמא לתעודת שאתם חייבים לדרוש מהמרפאה המציעה לכם טיפולי שיניים בטורקיה בתור תיירים.

ישנו סטדנרט נוקשה מאוד בנושא הטיפול בתיירים והמחוקק הטורקי הבין שאלו הן הפנים של הרפואה הטורקית כלפי העולם והריםם את הכפפה  ויצר תעודות המעידות על אישור על סטנדרט  גבווה לתיירות המפרא.

ביקורת על טיפל שיניים באתר mako

חוות דעת על טיפל שיניים באתר ynet

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
השתלה בזאלית

השתלה בזאלית הינה השתלה המותאמת לאלו הסובלים ממחסור של עצם בלסת או שהעצם בלסת נחשבת לדקה יחסית והיא אינה מאפשרת לאותו אדם לעבור השתלת שיניים

יישור שיניים אינויזליין

חיוך ובו מראה של שיניים אסתטיות וישירות הינו דבר אליו שואף כל אדם. עד לפני מספר שנים טיפולי יישור שיניים כללו שימוש במתכות שנראו לעין

אבחון של נגעים בחלל הפה

נושא הנגעים בחלל הפה הינו תחום בו עוסקים לא מעט גורמי רפואה. מדובר על מקרים שקורים ללא מעט אנשים אשר סובלים מפצעים שונים בחלל הפה.

מהו יובש בפה?

יובש בפה הינו מצב בו בלוטות הרוק בחלל הפה אינן מייצרות מספיק רוק בכדי לשמור על חלל הפה רטוב. לא פעם, יובש בפה נגרם בשל