אוקטובר 22, 2021 16:42
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

טיפולי שיניים בטורקיה חוות דעת וביקורת

לטיפוליי שיניים בטורקיה חוות הדעת וביקורות חלוקות, מצד אחד אתרי החדשות עדיין לא עשו תחקירים מעמיקים אל מעבר לים ומסתמכים בעיקר על מנגנוני הרפואה הקיימים בארץ כגון רופאים מקומיים ישראלים שכמובן עם הגיון מסויים מתריעים מפני נסיעות אל טורקיה השכנה הקרובה לטיפולי שיניים שונים.

כמו כן בכתבות הישראליות ככול שהן לא אובייקיביות (בתחום כלכלי כל כך תמיד תמצאו כתבות שמישהו קידם,  זהו מצב העיתונות בישראל בככלי), ניתן בכול זאת למצוא גם ״יחידי סגולה עם חוות דעת טובות על טיפול השיניים בטורקיה.

טיפולי שיניים בטורקיה חוות דעת וביקורת

אז אם כך למי להאמין ?

כמו כל דבר בחיים, לא תבצעו מחקר ותעצרו בפרסומת הראשונה ? 

  • תשלמו יותר
  • לא תבינו באמת האם מה שמוצע לכם איכותי או לא
  • ואתם עלולים (לא תמיד) אם לא הייתם ברי מזל ליפול על מקום לא מספיק מקצועי במצב הטוב או מקום המסכן חיי אדם במצב הרע.

טורקיה הינה מדינה עם רגולציה מסודרת ומעניקה labels למקומות  המכבדים את הסטדנטרים הבינלאומיים במיוחד בתקופת הקורוה אשר פוקדת אותה והפכה לשגרת חיינו.

התיירות ותיירות המרפה בכלל על כל גווניה הינה הכרחית לבריאות הכלכלית של טורקיה והיא נחשבת למובילה בתחוםם זה החל מהתחום האסטטי השתלות השיער ניתוחי אף הגדלת חזה וכו.. ועד לנושאים הנוגעים ממש בבריאות המטופלים ונוחות החיים שלהם כיגון טיפולי שיניים בטורקיה.

להלן דוגמא לתעודת שאתם חייבים לדרוש מהמרפאה המציעה לכם טיפולי שיניים בטורקיה בתור תיירים.

ישנו סטדנרט נוקשה מאוד בנושא הטיפול בתיירים והמחוקק הטורקי הבין שאלו הן הפנים של הרפואה הטורקית כלפי העולם והריםם את הכפפה  ויצר תעודות המעידות על אישור על סטנדרט  גבווה לתיירות המפרא.

ביקורת על טיפל שיניים באתר mako

חוות דעת על טיפל שיניים באתר ynet

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
איך זה לחיות עם שיניים תותבות?

אישה מניו יורק שאיבדה את כל השיניים במהלך ההריונות שלה שיתפה ב"טיקטוק" את שגרת יומה כמי שמתנהלת ביומיום עם שיניים תותבות. נכון למאי 2021 רשמה

מדוע כדאי לעבור למברשת שיניים חשמלית?

שימוש במברשת שיניים חשמלית מקדם מספר יתרונות. אלו כוללים, בין היתר, יעילות גבוהה והארכת משך זמן צחצוח השיניים. אין אחד מאיתנו שלא שואף למראה שיניים

טיפולי השיניים המוצלחים שעברה שירה איסקוב

מקרה האלימות הקשה שחוותה שירה איסקוב מצד בעלה הוביל אותה לאבד חלק ניכר משיניה. שירה זכתה לטיפול שיניים מקיף שאפשר לה ליהנות מהשתלת שיניים חדשות