אוגוסט 3, 2021 10:43

טיפולי שיניים בתקופת הקורונה

למי שרצה להגיע למרפאת השיניים בתקופת הקורונה נוכח לראות כי בהוראת משרד הבריאות במרפאות אלו פועלות במתכונת חירום וזאת בכדי לא להעמיד בסכנה את האוכלוסייה.

נכון ליוני 2020, בהתאם להנחיות הקיימות, מרפאות השיניים רשאיות לשוב ולעבוד תחת נהלים קפדניים. הנחיות אלו מאפשרות שוב ליהנות מכלל השירותים של מרפאות השיניים השונות.

בין אם הגעתם למרפאת השיניים עבור השתלה או כל טיפול אחר, חשוב לוודא בטרם הגעתכם כי אותה מרפאה שיניים עובדת תחת אישור ורישוי משרד הבריאות כשהצוות מחויב לעבוד תחת כל הנהלים העדכניים. יש ומרפאות אחרות רשאיות לפעול, אך עדיין חשוב לברר לגבי האם למרפאה האישורים לעסוק בתקופת הקורונה בטיפולים מורכבים יותר הכוללים הרדמה, טיפולים כירורגיים ועוד.

כידוע, בחירה של מרפאת שיניים יש בה להיות כ"חוזה לשנים ארוכות". במידה ותהיו מרוצים מהטיפול שהוענק לכם, יש להניח שתשובו להיות מטופלים של המרפאה בעתיד ואף תמליצו לקרובים שלכם להגיע גם כן.

אז מה חשוב לבחון בטרם אנו מחליטים על מרפאת השיניים?

  • ודאו כי למרפאה ולרופאים ההתרים והרישיונות לעסוק בטיפולים אותם הם מציעים.
  • חשוב לבחור במרפאת שיניים המציע מגוון רחב של טיפולים, לבטח אם אתם נמצאים בנקודת זמן בה אתם זקוקים למספר טיפולים במקביל.
  • יש לשאוף ולבחור במרפאת שיניים אשר בוחרת ודוגלת בחדשנות הטכנולוגית והרפואית בתחום זה. מרפאה זו תוכל להעניק לכם ככל הנראה את הטיפול הטוב ביותר למצבכם.
  • יש לוודא שכללי הבטיחות נשמרים במרפאת השיניים על ידי כלל אנשי הצוות.
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
תהליך השתלת שיניים – מה חשוב לדעת

ישראל נחשבת למדינה המובילה בעולם בתחום ההשתלות פר נפש. אם אתם סובלים מאובדן שן ומתלבטים מה לעשות בנידון, זה הזמן להכיר את התחום אשר יכול

החשיבות של שימוש בציוד רפואי מתכלה

בעידן שבו רבים מבינים את החשיבות של תהליך מחזור לצורך עיכוב ההתחממות הגלובלית, לציוד רפואי מתכלה יש חשיבות עצומה, כפי שנסביר כעת. ציוד רפואי: אחד

שיני בינה – מה תפקידם ולמה עוקרים?

עקירה כירורגית של שיני בינה נחשבת לאחת הפרקטיות המקובלות אך גם המורכבות בתחום רפואת השיניים. במדריך זה נסביר מהן שינה בינה, ומדוע נדרש לעקור אותן