מרץ 24, 2024 22:10

טיפולי שיניים בתקופת הקורונה

למי שרצה להגיע למרפאת השיניים בתקופת הקורונה נוכח לראות כי בהוראת משרד הבריאות במרפאות אלו פועלות במתכונת חירום וזאת בכדי לא להעמיד בסכנה את האוכלוסייה.

נכון ליוני 2020, בהתאם להנחיות הקיימות, מרפאות השיניים רשאיות לשוב ולעבוד תחת נהלים קפדניים. הנחיות אלו מאפשרות שוב ליהנות מכלל השירותים של מרפאות השיניים השונות.

בין אם הגעתם למרפאת השיניים עבור השתלה או כל טיפול אחר, חשוב לוודא בטרם הגעתכם כי אותה מרפאה שיניים עובדת תחת אישור ורישוי משרד הבריאות כשהצוות מחויב לעבוד תחת כל הנהלים העדכניים. יש ומרפאות אחרות רשאיות לפעול, אך עדיין חשוב לברר לגבי האם למרפאה האישורים לעסוק בתקופת הקורונה בטיפולים מורכבים יותר הכוללים הרדמה, טיפולים כירורגיים ועוד.

כידוע, בחירה של מרפאת שיניים יש בה להיות כ"חוזה לשנים ארוכות". במידה ותהיו מרוצים מהטיפול שהוענק לכם, יש להניח שתשובו להיות מטופלים של המרפאה בעתיד ואף תמליצו לקרובים שלכם להגיע גם כן.

אז מה חשוב לבחון בטרם אנו מחליטים על מרפאת השיניים?

  • ודאו כי למרפאה ולרופאים ההתרים והרישיונות לעסוק בטיפולים אותם הם מציעים.
  • חשוב לבחור במרפאת שיניים המציע מגוון רחב של טיפולים, לבטח אם אתם נמצאים בנקודת זמן בה אתם זקוקים למספר טיפולים במקביל.
  • יש לשאוף ולבחור במרפאת שיניים אשר בוחרת ודוגלת בחדשנות הטכנולוגית והרפואית בתחום זה. מרפאה זו תוכל להעניק לכם ככל הנראה את הטיפול הטוב ביותר למצבכם.
  • יש לוודא שכללי הבטיחות נשמרים במרפאת השיניים על ידי כלל אנשי הצוות.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה