יולי 17, 2024 23:45

ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה מפה מלא שיניים, לבנות וצחות. אך הרבה מאוד אנשים הם לא כך. יש כאלה שסובלים משיניים חסרות, יש כאלה שאיבדו שיניים בדרך, יש מי שהשניים שלהם פגומות, או סדוקות ויש כאלה שסתם מצבע שיניים עכור.

כך או כך, לכל הבעיות מכל הסוגים שמנינו עד כה, יש פתרון. אפשר בהחלט להשפיע על המראה ועל הצבע של השיניים בעזרת ציפוי חרסינה.

מה זה ציפוי חרסינה לשיניים?

ציפוי חרסינה לשיניים, כשמו כן האו. המדובר הוא בציפוי מיוחד של חרסינה אותם מצמידים לשיניים. הציפוי עשוי כמובן חרסינה והוא דק במיוחד כך שאפשר להדביק אותו על גבי השיניים וכך ליהנות ממראה טבעי ממש של שיניים יפות ובוהקות.

אבל לפני שאתם רצים להזמין ציפוי חרסינה לשיניים כדי להחזיר לעצמכם את החיוך הלבן, חשוב שתדעו כמה דברים.

  • ציפוי חרסינה הוא ציפוי יקר מאוד. מדובר בעלות של אלפי שקלים לכל שן. עם זאת, מדובר במוצר מעולה שמעניק מענה מושלם שיוכיח עמידות לאורך שנים.
  • את ציפוי החרסינה אי אפשר ליישם בטיפול אחד. לרוב תידרש סדרה של מספר טיפולים עד שהשיניים תהיינה מצופות בציפוי החרסינה.
  • כאשר ישנה תקלה כמו סדק או שבר בציפוי החרסינה, אי אפשר יהיה לבצע תיקון נקודתי תוך השארת השן במקומה. במקרה כזה יהיה צורך להחליף את כל הציפוי של השן.

אבל למרות כל החסרונות לכאורה שמנינו עד כה, יש את היתרון המהותי שזה הצבי והמראה של השן שנשאר יפה ובוהק לאורך ימים ושנים. החרסינה כלל אינה מתרשמת מצבעי המזון שאנחנו אוכלים. ניתן להמשיך לצורך קפאין בשתיית קפה, תה או קולה והשיניים תשארנה כל הזמן בצבע הלבן והבוהק.

מה זה ציפוי קומפוזיט?

אז האמת היא שאין ציפוי איכותי ומושלם יותר מציפוי החרסינה. החרסינה הוא חומר איכותי וחזק שנותן מענה מושלם ממש לציפוי השיניים. עם זאת יש לחרסינה גם מספר חסרונות בעיקר בכל מה שקשור לעלות הגבוהה. אז יש גם את האפשרות לבחור בציפוי מסוג אחר. זהו ציפוי זול יותר ואולי אפילו נוח וקל יותר ליישום. מדובר בציפוי קומפוזיט.

הקומפוזיט הוא חומר שמופק מהשרף. זהו חומר חזק שממנו מייצרים את הציפוי לשיניים. עם החומר הזה ניתן גם ליצור מילוי לשיניים חסרות כאשר מדביקים אותו על גבי השן בשכבה דקה מאוד.

מדובר בחומר עמיד וחזק שלא נסדק וגם לא נשבר בקלות. עם זאת מדובר בחומר שמושפע מצבעי המזון, הוא מחייב ליטוש מידי פעם ותחזוקה ולאחר זמן יש צורך להחליף אותו בחדש. עם זאת המחיר של הקומפוזיט הוא זול משמעותית ביחס לחרסינה.

 

מאמר בשיתוף אתר https://mamraev.co.il/

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

טיפולי שיניים באמצעות לייזר
טיפולי שיניים באמצעות לייזר

כל התחום הזה של טיפולים בלייזר הולך ומתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות. אנחנו עדים לכך כי כל הזמן נכנסים עוד ועוד טיפולים לרשימה של הלייזר