הלבנת שיניים עמוקה

לא מן הנמנע כי עד כה לא ממש יצא לכם להכיר סוגים שונים של הלבנות שיניים, אך בכדי שתוכלו לדעת איזה מבין האפשרויות מתאימה לכם – מחובתכם להכיר את כל האפשרויות. הלבנת שיניים עמוקה היא לא הלבנת שיניים רגילה, ההלבנה הזה מתבצעת על גבי מספר שלבים הן במרפאה והן בבית. כמו שאתם יכולים להבין מדובר על הלבנת שיניים שנועדה על מנת להסיר את הכתמים הקשים ביותר, אלה שהלבנת שיניים רגילה לא יכולה להסיר.

במאמר הבא אנו נחשוף אתכם ככל הנראה לראשונה לסוג מיוחד של הלבנת שיניים. הלבנת שיניים עמוקה לא מתאימה לכל אחד, ולכן על ידי קריאת המאמר הבא יהיה לכם קל יותר לדעת האם היא מתאימה לכם או שמא מוטב לכם לבחור באפשרות אחרת.

 

מהם השלבי של הלבנת שיניים עמוקה?


שלב ראשון:

השלב הראשון כמו בתחילת כל טיפול של הלבנת שיניים הרופא יבדוק את מצב החניכיים, ויראה כי ניתן לבצע את ההלבנה. חשוב להדגיש כי הלבנת שיניים עמוקה חייבת להתבצע על ידי רופא שיניים מנוסה, ולא על ידי שיננית או כל איש מקצוע אחר שאינו מגיע עם הניסיון הדרוש. 

על פי הבדיקה שאותה ערך הרופא, הוא יוכל להתאים את החומר שאיתו הוא יבצע את ההלבנה. רופא השיניים ישים את החומר הרלוונטי בתוך מגשים מיוחדים שנועדו להתלבש על השיניים עצמם. השאיפה היא כמובן שהמגשים הללו ישבו בצורה הדוקה לשיניים, כך שהחומר שנמצא בתוכם יהפוך להיות יעיל יותר ויביא להלבנה הרצויה. משך זמן של השלב הראשון הינו כחצי שעה, אל במקרים מסוימים יכול המפגש להתארך ולכן חשוב שתיקחו את זה בחשבון.

 

שלב שני:

השלב השני של הלבנת שיניים עמוקה דווקא לא קשור להלבנת השיניים עצמה. המטרה של השלב הזה זה לגרום לשיניים להיות קצת יותר חדירות, כך שחומר ההלבנה יוכל להיכנס אליהן בצורה אפקטיבית יותר. השיוף של השיניים מתבצע על ידי ספוג מיוחד שנועד להוריד במעט את אמייל השן.

לקראת סוף הטיפול שוב לוקחים את מגשי השיניים שבהם השתמשו בטיפול הראשון, ושמים אותם על השיניים של המטופל. הפעם הטיפול הזה אמור לקחת כ-20 דקות, כל זאת על מנת לאפשר לחומר המיוחד לחדור את תוך השיניים. כמובן ששוב יכול להיות מצב שבו הטיפול יתארך מעט, הכול נתון לשיקול דעתו של רופא השיניים שמבצע את הטיפול כולו.

 

שלב שלישי:

את השלב השלישי אתם לא תעשו במרפאה, השלב הזה מתבצע דווקא בבית שלכם. הרופא ישלח אתכם לבית עם מגשי שיניים מיוחדים, בדיוק כמו מגשי השיניים שבהם הרופא השתמש בזמן הטיפול במרפאה. חשוב מאוד שתבצעו את ההנחיות בדיוק כמו שהן על מנת שיהיה ניתן להגיע לתוצאות הרצויות בתוך זמן קצר. כיאה לטיפול הלבנת שיניים עמוקה, מדובר על טיפול יסודי וקפדני במיוחד.

ההנחיות של רופא השיניים ברוב המקרים יהיו לשים את המגש על השיניים למשך 14 ימים ברציפות לפני השינה. השאיפה היא מצד אחד להמשיך ולהלבין את השיניים, אך מצד שני גם לאפשר לשיניים להיות יותר חדירות לשלבים המתקדמים יותר של הטיפול שעומדים להתרחש ממש בקרוב.

 

שלב רביעי:

כעת אחרי שהשיניים עברו לא מעט טיפולים והן כבר הרבה יותר חדירות לחומר של ההלבנה, יהיה ניתן לבצע את הלבנת השיניים הרגילה שאותה אתם ככל הנראה מכירים. היתרון כעת הוא שבעקבות כל השלבים המקדימים השיניים הרבה פחות אטומות, וחומר ההלבנה יכול להיכנס אליהן בקלות גם במקרה של כתמים קשים.

חשוב לציין כי הלבנת שיניים עמוקה חייבת להתבצע על ידי רופא שיניים מיומן ומקצועי. בשלב הזה לדוגמא יצטרך הרופא על סמך תוצאות ההלבנה בבית להתאים את כמות החומר שבה הוא ישתמש על מנת להביא לתוצאה הרצויה. רופא לא מקצועי יכול פשוט לבחור את כמות החומר הלא נכונה, וכך התוצאות יהיו פחות טובות.

 

שלב חמישי:

אתם חושבים שכאן הסתיים הטיפול? אז זהו שלא. הלבנת שיניים עמוקה היא תהליך ארוך, אך בסופו תוכלו לקבל את התוצאה המושלמת. בשלב החמישי והאחרון יצטרך המטופל להמשיך את הטיפול בבית עם המגשים הביתיים שאותם הוא כבר מכיר מהשלב השלישי של הטיפול.

הפעם המטופל יצטרך לשים את מגש ההלבנה על השיניים פעם אחת בכל שלושה חודשים. כל זאת על מנת לשמר את ההלבנה ולגרום לכך שהיא תהיה אפקטיבית יותר ויותר. אם המטופל ממשיך לשתות שתייה מתוקה או מאכלים שעלולים להרוס את ההלבנה, הרופא ידרוש ממנו לשים את המגש פעם אחת בכל שתי חודשים.

 

באופן מוכח ניתן להגיד כי מטופלים רבים אשר ביצעו את השלבים של הלבנת שיניים עמוקה בצורה נכונה מדווחים כי הם שוב מחייכים ללא כל מבוכה. בשונה מהלבנת שיניים רגילה, כאן המחויבות שלכם לתהליך היא גבוהה יותר – ואין לכם איך לברוח מכך. אם לא תבצעו את ההנחיות, פשוט תאלצו לזרוק את כל הכסף שהשקעתם בתהליך לפח.

 

למי מתאים הלבנת שיניים עמוקה?


שיניים לבנותהלבנת שיניים עמוקה מתאימה לכל אותם המטופלים אשר הלבנת שיניים רגילה אינם יעילה עבורם. הלבנת שיניים עמוקה באה לתת מענה למטופלים שמצב השיניים שלהם גרוע, אך הם עדיין רוצים ליהנות מהחיוך המושלם ולא להסתיר אותו בכל פעם. אנו שמחים לבשר לכם כי החלום שלכם יכול להפוך למציאות על ידי נקיטת השלבים שציינו בתחילת המאמר.

ניתן להגיד בצורה חד משמעית כי אם תבחרו את המרפאה הנכונה ואם תבצעו את כל השלבים על פי הסדר – התוצאות יהיו מעולות. לא משנה מה מצב השיניים הנוכחי שלכם, גם אם המצב ממש רע הוא ישתפר עם הטיפול הזה.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
מה גורם לרגישות בשיניים?

רגישות בשיניים הינה תופעה לא נעימה כשהסובלים ממנה חשים כאב או צריבה עזה בעת שתייה או אכילה. התופעה קורית לרוב בשל נסיגת החניכיים שחושפת את

יישור שיניים אינויזליין

השימוש במיישר השיניים אינויזליין מאפשר שימוש במיישר אותו ניתן לווסת לנגיסה. מדובר על שיטה משנות ה-40 שחזרה לשימוש בשנות ה-70 ובבסיסה, בכדי להגיע למצב אופטימלי

טיפולי שיניים משמרים

טיפולים אלו תורמים לבריאות הפה, השיניים והחניכיים ואותם תוכלו למצוא במרפאות רבות ברחבי הארץ. טיפול שיננית טיפול שיננית כולל הסרת משקעים ואבנית המצטברים על גבי

רגישות בשיניים
פרסומת לנשים ובה מופיעים אך ורק גברים

בתחילת יולי נראו מודעות פרסות של קופת חולים "כללית" המזמינות נשים חרדיות להצטרף לקופה. בקופה בחרו כפרזנטורים שלושה גברים חרדים ובהמשך התנצלו על העניין. בתחילת