נובמבר 22, 2023 22:37

טיפולי השיניים המוצלחים שעברה שירה איסקוב

מקרה האלימות הקשה שחוותה שירה איסקוב מצד בעלה הוביל אותה לאבד חלק ניכר משיניה. שירה זכתה לטיפול שיניים מקיף שאפשר לה ליהנות מהשתלת שיניים חדשות ולהשיב לעצמה את היכולת לחייך שוב.

בינואר 2021 פורסם בתוכנית "עובדה" כי התאוששותה של שירה איסקוב מהאלימות של בעלה נשאה פרי גם באמצעות טיפול שיניים רחב ומעמיק שניתן לה. טיפול שאפשר לשירה לחזור ולחייך ולהרגיש מעט יותר טוב.

רופא השיניים שטיפל בשירה החליט על השתלת שיניים חדשות שיאפשרו לשירה לחייך בצורה מלאה ללא כל חשש מצידה. למרפאתו הגיע שירה מחוסרת שיניים ועל כן נדרש תהליך טיפול ארוך שכלל השתלת שיניים זמניות ולאחריהן השתלה של שיניים קבועות.

כזכור, בראש השנה של 2020 מצאה עצמה שירה איסקוב בסיטואציה בה כמעט נרצחה על ידי מי שהיה בעלה אז בדירתם שבמצפה רמון. בראיונות שהעניקה לגופי התקשורת השונים, תיארה שירה כיצד ביקשה באותו היום משכנתה שתשמור על הילד שלה, תוך הידיעה כי היא אמורה לסיים בתוך זמן קצר את חייה ולהיכנס לסטטיסטיקה של עוד אישה שנרצחה על ידי בעלה.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה