נובמבר 29, 2021 23:23
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

טיפולי השיניים המוצלחים שעברה שירה איסקוב

מקרה האלימות הקשה שחוותה שירה איסקוב מצד בעלה הוביל אותה לאבד חלק ניכר משיניה. שירה זכתה לטיפול שיניים מקיף שאפשר לה ליהנות מהשתלת שיניים חדשות ולהשיב לעצמה את היכולת לחייך שוב.

בינואר 2021 פורסם בתוכנית "עובדה" כי התאוששותה של שירה איסקוב מהאלימות של בעלה נשאה פרי גם באמצעות טיפול שיניים רחב ומעמיק שניתן לה. טיפול שאפשר לשירה לחזור ולחייך ולהרגיש מעט יותר טוב.

רופא השיניים שטיפל בשירה החליט על השתלת שיניים חדשות שיאפשרו לשירה לחייך בצורה מלאה ללא כל חשש מצידה. למרפאתו הגיע שירה מחוסרת שיניים ועל כן נדרש תהליך טיפול ארוך שכלל השתלת שיניים זמניות ולאחריהן השתלה של שיניים קבועות.

כזכור, בראש השנה של 2020 מצאה עצמה שירה איסקוב בסיטואציה בה כמעט נרצחה על ידי מי שהיה בעלה אז בדירתם שבמצפה רמון. בראיונות שהעניקה לגופי התקשורת השונים, תיארה שירה כיצד ביקשה באותו היום משכנתה שתשמור על הילד שלה, תוך הידיעה כי היא אמורה לסיים בתוך זמן קצר את חייה ולהיכנס לסטטיסטיקה של עוד אישה שנרצחה על ידי בעלה.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
אבחון של נגעים בחלל הפה

נושא הנגעים בחלל הפה הינו תחום בו עוסקים לא מעט גורמי רפואה. מדובר על מקרים שקורים ללא מעט אנשים אשר סובלים מפצעים שונים בחלל הפה.

מהו יובש בפה?

יובש בפה הינו מצב בו בלוטות הרוק בחלל הפה אינן מייצרות מספיק רוק בכדי לשמור על חלל הפה רטוב. לא פעם, יובש בפה נגרם בשל

מהן שיני חלב?

במהלך חייהם של רוב האנשים יתבצעו בחלל הפה שני סטים של החלפת שיניים.  החלפה ראשונה של השיניים מכונה "שיניים נשירות" או "שיני חלב" – שיניים

חריקת שיניים

חריקה ואף נעילה של השיניים הינה תופעה המתרחשת לרוב בזמן שאנו ישנים ועל כן ברוב הזמן אינה מודעת. חריקה של השיניים מובילה לשינוי בצורה שלהן,