מרץ 21, 2024 16:24

איך משקמים את כל הפה ביום אחד בלבד?

שיקום הפה ביום אחד טורף את כל הקלפים מחדש והופך את התהליך הארוך והמייגע של השתלת שיניים לקצר, מהיר ופשוט יותר. מהיום ניתן להגיע למרפאת השיניים בבוקר ולצאת כעבור מספר שעות בלבד עם פה מושלם וחיוך מנצח.

 

טיפול לשיקום הפה מתבצע בשלושה שלבים קבועים הכוללים: אבחון והדמיות שמקנים לרופא נתונים מדויקים על מצב הפה והשיניים, התאמת תוכנית טיפולים אשר מפרטת את כל שלבי הטיפול, וליווי רפואי והדרכת המטופל במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולשמור עליהן לאורך שנים רבות.

שיקום הפה ביום אחד מתאפשר באמצעות שתי שיטות מובילות:

שיטת ׳העמסה מידית׳ של שתלים דנטליים אשר מאפשרת קבלת שיניים זמניות קבועות כבר ביום ההשתלה, ושיטת ALL-ON-6 אשר כוללת התקנת גשר שיניים מלא בלסת אחת או בשתי לסתות בהתאם לצורך. 

 

שיטת ׳העמסה מידית׳ 

שיטה זו כוללת התקנת שתלים דנטליים ומיד לאחר מכן הנחת המבנה והכתר הזמני ללא צורך בהמתנה לקליטתו של השתל הדנטלי. באותו היום ובטיפול אחד בלבד, עוקרים את השיניים הבעייתיות, מתקינים את השתלים הדנטליים ומבצעים גשר זמני במקום תותבת נשלפת.

שיטה זו מתאימה למטופלים עם הנתונים הבאים: נפח עצם בכמות מספקת, עצם לסת צפופה, סגירת פה מאוזנת, ללא חריקת שיניים, ללא גורמי סיכון כמו סוכרת לא מאוזנת ולא מעשנים.

 

שיטת ALL-ON-6

שיטה זו מתבססת על התקנת שתלים דנטליים ייחודיים בזווית של כ 45 מעלות, ללא צורך בטיפולים מקדימים מורכבים של השתלת עצם והרמת סינוס. בטיפול אחד הרופא עוקר את השיניים, מתקין את השתלים ומרכיב גשר שיניים מלא בלסת. גשר הכתרים מתבצע בסריקה ובחריטה ממוחשבת ומודפס באופן דיגיטלי במדפסת תלת ממדית ולכן התוצאה הסופית מדויקת, אסתטית ומתאימה באופן מושלם למטופל. ההחלמה מהירה מאד וסיכויי ההצלחה של הטיפול גבוהים ביותר. 

לשיטה זו יתרונות רבים ומשמעותיים: טיפול אחד קצר ומרוכז, חזרה מהירה לשגרת חיים רגילה, מתאימה מאד לסובלים מחרדה דנטלית, מתאימה כמעט לכולם, חוסכת כסף, אידיאלית למטופלים הסובלים ממחסור בעצם, מונעת כאבים וחוסכת טיפולים מורכבים.

 

איך תבחרו מרפאת שיניים לשיקום הפה?

חשוב מאד לבדוק מה כולל הניסיון של המרפאה ורופא השיניים המטפל. ככל שרופא השיניים בעל ניסיון רב יותר ומיומן בטיפולי שיניים משקמים, הטיפולים יתבצעו ברמת דיוק גבוהה יותר וסיכויי הצלחת הטיפול יעלו. מומלץ לבחור מרפאת שיניים בעלת זמינות ומענה גבוהים למטופלים שמאפשרת קבלת תורים מהירים בהתאם לצורך. 

 

מה קורה בימים שלאחר הטיפול?

על מנת להעלות את סיכויי הצלחת הטיפול על המטופלים לגלות אחריות ולנהוג על פי הנחיות הרופא המטפל בנושא של שמירה נכונה על השתלים הדנטליים והכתרים. 

תופעות הלוואי שעלולות להופיע הן קלות מאד וכוללות אי נוחות, כאבים קלים, שטפי דם ונפיחות. ברוב המקרים הן צפויות לחלוף כעבור ימים בודדים. עלולים להופיע סיבוכים הכוללים דימומים, זיהומים ולעיתים אף דחייה של השתלים הדנטליים. רופא השיניים ינחה אתכם כיצד ניתן להפחית את הסיכונים למינימום האפשרי.  

 

מטופלים רבים אשר עברו טיפול לשיקום הפה מספרים על שיפור מנטלי משמעותי ביותר כתוצאה מהטיפול – עלייה בשמחת החיים, שיפור הביטחון העצמי וחזרה לחיים פעילים מבחינה חברתית. 

 

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה