נובמבר 22, 2023 05:36

הגאדג'ט ששווה לשיניים שלכם להכיר

בספטמבר השנה עדכנה חברת פרוקטור & גאמבל (G&P) אודות מברשת השיניים החשמלית שלה תחת המותר המוכר Oral-B. מדובר בעצם על הדור הבא של מברשת שיניים חכמה – דגם ה-Oral-b iO. 

הדגם המתקדם ביותר כעת הוא דגם ה-Oral-b iO9. מדובר על דגם שאינו זמין כעת בישראל אך יש בו מספר חידושים שכדאי להכיר לעומת הדגמים הקודמים בסדרה. 

דגם פשוט וחכם יותר

סדרת מברשות ה- Oral-b iOמציעות לקהל הרחב מברשת שיניים חשמלית לה מנוע בעל פעולה חדשה אשר מחליפה את פעולת המנוע במברשות שיניים חשמליות ישנות יותר, כשאלו אפשרו למברשות השיניים לנוע מימין לשמאל. 

המנוע החדש במברשות ה- Oral-b iO הינו מנוע בעל טכנולוגיה מגנטית. טכנולוגיה המאפשרת למברשת השיניים החשמלית לרכז את עוצמת הפעולה בסיבי המברשת בלבד ובכך לאפשר למי שמצחצח באותה מברשת להימנע מעוצמת רטט חזקה שהביאה לרעד בחלקים נוספים בגוף. 

השיטה החדשה במברשות ה- Oral-b iO תורמת לשיפור במספר רחב של קטגוריות, בין אם מדובר על רמת האבנית ואף שיפור בבריאות החניכיים. היכולת לספר תוצאות טובות יותר עבור מי שעושה שימוש במברשות אלו קשור לעובדה כי מדובר במברשת שיניים חכמה המאפשרת לקבל אינדיקציה בזמן אמת האם אנו מבצעים צחצוח חזק או רפה מידי ואף מאפשרת לקבל סריקה תלת ממדית בנוגע למיקומי הצחצוח בחלל הפה וזאת באמצעות אפליקציה ייעודית. 
צחצוח שיניים בצורה מדויקת 

ייחודיות המברשת החדשה היא באינדיקציה נוספת הקיימת בה. אם בעבר, היו מברשות השיניים החשמליות מתריעות באור אדום במקרים בהם הצחצוח היה חזק מידי, כעת נוספה למברשת החדשה אינדיקציה נוספת – כזו המורה מתי הצחצוח חלש מידי. 

התוספת החדשה הופכת את מברשת השיניים החדשה לכזו המאפשרת לכל משתמש לדייק עוד יותר את צחצוח השיניים שלו ובכך לשמור על השיניים והחניכיים במצב טוב ואיכותי יותר מבעבר. האינדיקציה הנוספת שהתווספה, המורה על צחצוח חלש מידי, הובילה משתמשים רבים לדווח כי זו הביאה אותם למשך צחצוח של שלוש דקות לפחות, זאת לעומת צחצוח שלא הגיע במקרים קודמים לכדי שלוש דקות ויותר מכך. 

אלמנט בולט ונוסף עליו מדווחים המשתמשים נוגע לעוצמת המנוע המורגשת וזאת לעומת דגמים אחרים אותם ניסו בעבר. לצד זאת, מדווחים המשתמשים כי בכל תוכנית צחצוח אותה בחרו לחלל הפה שלהם, בין אם נחשבה לרמה אינטנסיבית ובין אם לרמת רגישות גבוהה, החניכיים שלהם לא דיממו. 

בדגם ה-iO9 תמצאו שבע תוכניות צחצוח שונות, כשבדגמים הקודמים תמצאו פחות מכך. באותו הדגם לא תמצאו את תוכנית צחצוח השיניים העדינה Super Sensitive אלא תוכנית עדינה רגילה המופיע בשם Sensitive. בדגם החדש תמצאו גם תוכניות להלבנת שיניים (Whiten), תוכנית לניקוי יומי (Daily Clean), תוכנית לטיפול בחניכיים (Gun Care) ותוכנית צחצוח אינטנסיבית (Intense). 
סקירה חכמה באמצעות האפליקציה

אותה אינדיקציה של צחצוח חזק או חלש מידי מתרגם באפליקציה של מברשת השיניים החשמלית לכדי סקירה חכמה. סקירה ממנה ניתן ליהנות בזמן אמת ואף לקבל סיכום לאחר כל צחצוח. 

חלק מהמידע מאפשר לקבל סריקות של חלל הפה והשיניים. כך מתאפשר לנו לחזות באילו אזורים נדרש שיפור בצחצוח. בדגם ה- iO9תוכלו לקבל סריקה תלת ממדית שכוללת בעצם גם תצוגה של קדמת השיניים, חלקן האחורי, העליון והחלק הצידי. אותן סריקות בעצם מדמות את מה שהשיננית שלנו מבחינה בו בעת הטיפול וזאת למול הזווית שהיא יושבת בעת הטיפול וכמובן הידע המקצועי שלה בנושא בריאות חלל הפה והשיניים. 
חזות טכנולוגית

מברשות ה- Oral-b iOמגיעות עם מסך רחב יותר לעומת מברשות שיניים חשמליות אחרות. מדובר על מסך רחב וצבעוני המאפשר לראות באיזו תוכנית צחצוח בחרנו, כשרשימה של כל התכוניות מופיעה באפליקציה. זו מאפשרת אף להסיר מהרשימה תוכניות צחצוח שאינן רלוונטיות לנו. מה שיאפשר מעבר קל, נוח וקצר יותר מבין תוכניות הצחצוח שבחרנו להשאיר. 

דבר נוסף ייחודי לדגמי ה- Oral-b iO הם האימוג'ים. צחצוח ברמה מספקת יזכה אתכם באימוג'י הנכון שמבשר זאת. אותו הדבר במקרים בהם הצחצוח לא היה איכותי ומספק. מדובר על רעיון שיש בו להוביל לשיפור משמעותי באיכות ורמת הצחצוח אצל ילדים רבים, כשהצחצוח הופך למשחק הישגי שבו הם ישאפו לזכות באותו אימוג'י מפרגן. 

אלמנט נוסף בדגמי ה- Oral-b iOהוא הרטט הקל שמאפשר לנו לדעת את זמן הצחצוח. מדובר על רטט קל בכל כחצי דקה המאפשר לנו לדעת היכן אנו עומדים. 
חיי סוללה 

חיי הסוללה של מברשת השיניים החשמלית תלויים באופן השימוש. בימים הראשונים נוטים אלו המשתמשים במכונה לטווחי זמן ארוכים יותר וזאת בכדי ללמוד ולהתרגל אליה ומכאן שיש צורך לדאוג להטעין את הסוללה לעיתים קרובות יותר. 

לסוללה של מברשת השיניים ישנה תוספת משמעותית של טעינה מהירה באמצעות מטען מגנטי. מטען המאפשר להטעין את הסוללה בתוך כשלוש שעות בלבד כשהיא ריקה לגמרי וזאת לעומת טעינתה בעבר בטווח זמנים של 12-15 שעות. 
ניקיון מברשת השיניים

גם השמירה על ניקיון מברשת השיניים כעת פשוטה יותר. אופן עבודתה של המברשת משאיר מעט מים מבעבר לאחר הוצאת ראש המברשת. הישארות מים במברשות השיניים לא מטיבה עמן, כשהמים שנותרים עלולים ליצור על גבי המברשות התגבשות של מלחים. 

המבנה הפיזי החדש של מברשת השיניים החשמלית מאפשר לה לא רק לשמור על ניקיון בצורה קלה ולאורך זמן יותר, אלא להבטיח כי לה עמידות גבוהה לעומת מברשות שיניים חשמליות אחרות. 
בשורה התחתונה

הדור החדש של מברשות ה- Oral-b iO הביא עמו בשורה על דרך עבדוה חדשה ומשמעותית בתחום צחצוח השיניים. היציאה של מברשת מהדגם החדש, שטרם הגיע ארצה, מאפשרת לישראלים רבים לרכוש במחירים מוזלים יותר את אחת מהברשות מהדור הקודם, כשגם בהן ניתן ליהנות מרמה גבוהה של צחצוח. 

דגם ה-iO9 הינו דגם שקט יותר, שעובד חזק יותר ובעל יכולת לספר אידיקציות מרובות ומדויקות יותר. לדגם זה חיי סוללה ארוכים יותר ומשך טעינה שהפך קצר בצורה משמעותית ממש. עבור מי ששם ידו על הדגם החדש, הדבר יוביל להיפטר במהרה מהדגמים הישנים יותר וזאת למול החידושים יוצאי הדופן של דגם זה. 
שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה