יולי 17, 2024 23:52

יישור שיניים מהיר –  כמה הוא באמת מהיר ויעיל

בשנים האחרונות ניתן לראות ביקוש אדיר מצד מטופלים לבצע יישור שיניים בהליך מהיר. האם התהליך מתאים לכולם והאם הוא באמת יעיל? יצאנו לבדוק, וחזרנו עם תשובות.

כך תוכלו לקבל חיוך מושלם וישר – בתקופה קצרה

אם בעבר נדרש לגשת לרופא השיניים ולהתקין גשר למשך תקופה של חצי שנה לפחות, כיום ניתן לקבל שיניים ישרות וחיוך מושלם בפרק זמן קצר, וזאת באמצעות הליך של יישור שיניים מהיר. מדובר בהליך אשר מתבצע באמצעות יישור שיניים פנימי ונסתר. מדובר בשירות אשר הפך למבוקש בשנים האחרונות, הן בשל התוצאות המצוינות והן בשל הרצון של מטופלים לקבל תוצאות מהירות ככל האפשר. יישור שיניים מהיר מתבצע באמצעות מספר טכניקות מרכזיות: קשתות שקופות אותן מתקינים לרוב במהלך הלילה, שיטת אינוילייזן המבוססת על תכנון ממוחשב אשר נועד להזיז את השיניים העקומות בנפרד באמצעות קשת שקופה וכן ציפוי שיניים. ציפוי שיניים נחשב לטכניקה היקרה מכולן, אולם היא אפקטיבית במידה ולא מעוניינים לעבור הליך יישור באמצעות קשת. ניתן לבצע יישור שיניים מהיר באמצעות התערבות כירורגית, אולם לרוב מדובר במוצא אחרון. לכל מטופל מתאימה טכניקה שונה, ולכן חשוב להבין כי התהליך עצמו מבוצע רק לאחר בדיקה, ולאחר מכן קביעת תוכנית טיפול פרטנית.

 

האם יישור שיניים מהיר באמת יעיל?

מאחר ובשנים האחרונות החלו להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות, התהליך עצמו נחשב ליעיל מאוד בעבור כל מטופל אשר מעוניין לבצע הליך יישור שיניים מהיר. עם זאת, חשוב להבין כי הליך מהיר משתנה בהתאם למצבו של כל מטופל ולכן יש מטופלים אשר יכולים להבחין בהבדל בפרק זמן של חודש עד חודשיים בלבד ואילו אחרים נדרשים לחכות יותר זמן – בין 3 חודשיים ועד חצי שנה. על מנת לשמור על התוצאות, לא פעם תידרשו להתקין בלילה סד אשר ישמור על השיניים ישרות, כל זאת כאמור בהתאם להוראות הרופא המטפל.

כיצד לבחור רופא מתאים בעבור ביצוע הפרוצדורה?

חשוב להבין כי מדובר בהליך מורכב אותו יש לבצע אך ורק באמצעות רופא שיניים מומחה לתחום. על מנת שתוכלו לבחור נכון, מומלץ לקבל המלצות דרך חברים ובני משפחה אשר עברו את ההליך כמו גם לסרוק אודות המלצות ברשת. שימו לב כי הרופא משתמש בטכניקות חדשות לצורך יישור השיניים וכי אתם מקבלים מענה אישי לכל אורך הדרך, הן בשל ההשקעה הכספית הנדרשת (יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים) והן לצורך קבלת תוצאות מצוינות לאורך זמן. שימו לב כי הרופא המטפל שלכם הוא רופא שיניים אורתודנט.

לסיכום, תהליך מהיר של יישור שיניים מהווה את הדרך המהירה ביותר לצורך קבלת חיוך מושלם, הן בעבור ילדים ובוודאי בעבור מבוגרים. על מנת שתוכלו לשמור, שימו לב להוראות הרופא והגיעו לביקורת אחת לתקופה, וזאת בכדי להבטיח את תוצאות הטיפול.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה