יולי 18, 2024 06:01

כמה עולה השתלת שיניים?

כל אחד יודע כי טיפולי שיניים זה לא דבר זול, ולכן חשוב מאוד לברר עלויות טרם ביצוע טיפול שיניים כזה או אחר. אחד מטיפולי השיניים הנפוצים במיוחד בשנים האחרונות זה טיפול השתלת שיניים. לכן רגע לפני שאתם סוגרים עם מרפאה כזאת או אחרת אנו כאן על מנת לספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה לכם.

אתם שואלים את עצמכם מדוע יש הבדל במחירים בין מרפאה כזאת למרפאה אחרת? אתם רוצים לדעת איך תוכלו לקבל את הצעת המחיר האידיאלית עבורכם? אנו כאן על מנת לספק לכם מענה לכל אחת מהשאלות הללו. כך שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה עבורכם, זאת שתהיה אידיאלית עבורכם גם מבחינת העלות. אז מוכנים? בואו נצא לדרך, ונספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם על מחיר השתלת שיניים.

 

מחיר השתלת שיניים – מה חשוב לדעת?

לפני שנתחיל להיכנס לעובי הקורה על העלויות של טיפולי השתלת שיניים, אנו ניתן לכם את אחד מהטיפים החשובים ביותר. לפני שאתם מתחילים הליך של השתלת שיניים, חשוב מאוד שתקבלו חוות דעת לפחות משני רופאי שיניים שונים שימליצו לכם לבצע את ההליך. כך תוכלו לדעת שההליך הזה הוא בדיוק הפתרון האולטימטיבי עבורכם, ואין עוד פתרונות אחרים שיכולים לעלות על הפרק. 

בנוסף כל רופא שיניים יכול להתאים את תוכנית הטיפול בהתאם לתקציב שעומד לרשותו של המטופל. ישנם לא מעט אלמנטים של השתלות שיניים, ולכן אתם יכולים למצוא לא מעט אפשרויות עבורכם. מהסיבה הזאת הדינאמיות של המחיר היא גבוהה, ותוכלו לקבל הצעות מחיר שונות ומשונות ממספר רופאי שיניים שונים. מהסיבה הזאת חשוב מאוד שתהיו מודעים מה אתם מקבלים וכיצד זה עשוי לתרום לכם.

 מהסיבה הזאת גם כאשר אתם הולכים לבדוק את העלויות אצל רופאי השיניים, חשוב מאוד שתקבלו מספר הצעות מחיר עם פירוט מלא של הטיפול. כך תוכלו לבחון לעומק איזה מבין ההצעות שעומדות על הפרק היא הנכונה ביותר עבורכם, זאת שתגרום לכם לחזור לחייך כמו שתמיד רציתם. בנוסף ההצעה חייבת לעלות בקנה מידה ישיר עם התקציב שעומד לרשותכם – כי בכל זאת אתם חייבים להציב לעצמכם רף מסוים בנוגע לסכום הכסף שתוכלו להוציא.

 

מדוע יש הפרשים גדולים בין רופאי השיניים?


אם יצא לכם להתחיל לקבל הצעות מחיר על השתלת שיניים, ככל הנראה יצא לכם לגלות כי יש פערים לא קטנים בין הצעות המחיר השונות. אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע ישנם הפרשים כל כך גדולים, שבעיקרון דרשתם מכל רופא שיניים בדיוק את אותו הטיפול. אז אנו כאן על מנת לעשות לכם סדר ולענות לכם על השאלה החשובה הזאת.

  1. הסיבה הראשונה שבגינה יכול להיות הבדל משמעותי בין רופאי השיניים השונים זה סוג השתלים שבהם כל רופא משתמש. באופן טבעי ככל שהשתלים יהיו איכותיים יותר, כך העלות של הטיפול צפויה לעלות גם היא. העלויות של שתלים דנטליים עבור הרופאים יכולה לנוע בין 300 ועד 1000 שקל לשתל בודד, כך שאתם יכולים להבין מדוע יש הפרש בעלויות שלכם בתור מטופלים. 
  2. לא רק השתלים הדנטליים יכולים להשפיע בצורה כזאת או אחרת על עלות הטיפול. ישנם עוד לא מעט אביזרים ותוספות שבהם הרופא משתמש על מנת לבצע את הטיפול בצורה טובה. כל שימוש שכזה יכול להוביל לעלייה מסוימת בעלויות מבחינתכם הצרכנים. גם כאן ככל שהאביזרים הללו יהיו איכותיים יותר כך העלות של הטיפול צפויה גם היא להיות גבוהה יותר. מהסיבה הזאת חשוב מאוד שתקבלו הסבר מקיף על הטיפול ועל כל הפעולות שהרופא מבצע במהלכו. 
  3. אם נעזוב לרגע את הנושא של השתלים וכל האביזרים הנלווים לטיפול, אלמנט נוסף שמשפיע על העלויות זה כמובן הניסיון והמוניטין של הרופא. בדיוק כמו כל איש מקצוע אחר, גם רופא שיניים קובע את המחיר על פי הניסיון שלו בתחום. אם תפנו לרופא שיניים מומחה שנמצא בתחום שנים רבות, באופן טבעי תצטרכו לשלם יותר כסף על הטיפול כולו. מנגד אם תפנו לרופא שיניים מתחיל, אז העלויות של הטיפול צפויות גם הן להיות נמוכות יותר אך הסיכון בטיפול יהפוך להיות גבוה מבחינתכם. 
  4. אולי יפתיע אתכם לגלות אך גם למיקום של המרפאה יכולה להיות השפעה על העלות של הטיפול כולו. מרפאות אשר יושבות במקומות אטרקטיביים יצטרכו לשלם שכירות גבוהה, וכמובן שהמרבית הנטל נופל דווקא על המטופלים שמגיעים לטפל. מנגד מרפאות שנמצאות בפריפריה גובות מחירים נמוכים יותר על השתלות שיניים רק בגלל שהן נאלצות לשלם שכירות נמוכה הרבה יותר. 
  5. האלמנט האחרון שיכול להשפיע על העלות של הטיפול כולו זה איכות מעבדת השיניים שאיתה עובדת המרפאה שמבצעת עבורכם את הטיפול. כמו שעל רופא מקצועי אתם צריכים לשלם יותר, כך גם על מעבדה מקצועית תצטרכו לשלם בהתאם. כמובן שהתוצאה שתקבלו תהיה הרבה יותר טובה וכזאת שמתאימה בצורה מושלמת לדרישות שלכם.

 

כיצד ניתן להוזיל את העלות של השתלת שיניים?

השתלת שיניים כעת מגיע השלב החשוב ביותר מבחינתכם, השלב שיכריע באיזה מבין מרפאות השיניים תבצעו את הטיפול הרלוונטי עבורכם. כיום קיימות לא מעט מרפאות שיניים שישמחו שתבצעו אצל טיפול של השתלת שיניים, ומחובתכם לבחור את המרפאה המושלמת עבורכם. ישנן מספר שיטות שבאמצעותן תוכלו להוזיל בצורה משמעותית את עלות הטיפול, אך באותה מידה לדאוג כי תקבלו את הטיפל האיכותי ביותר. בסופו של יום אם תחסכו כסף, אך לא תקבלו את התוצאה הרצויה – לא עשיתם כאן שום דבר חיובי. אז כיצד תוכלו לחסוך בעלויות ועדיין לקבל את התוצאה המושלמת מבחינתכם?

  1. על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, הצעד הראשון שלכם יהיה לבצע השוואות מחירים בין מרפאות השיניים השונות. כמו שאמרנו העלות של השתלות שיניים זה לא דבר קבוע, ולכל מרפאה יש את העלויות שלה. לכן תשתדלו לקבל הצעות מחיר ממספר רב של מרפאות שיניים, כך תוכלו לדעת איזה מהן מציעה לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר. ברוב המקרים תוכלו לבחור באפשרות הזולה ביותר, כל עוד מדובר על מרפאה מקצועית ואמינה. 
  2. תבקשו מרופא השיניים לשלוח לכם פירוט מלא של הטיפול אותו הוא מעוניין לבצע לכם, ותשוו את פירוט הטיפול לעומת הטיפולים האחרים שקיבלתם. לעיתים טיפול השתלת שיניים הוא הרבה יותר מורכב ממה שנדמה לכם, ועליכם לברר מה בדיוק אתם מקבלים במסגרת הטיפול. לפעמים הוצאה כספית קצת יותר גדולה תגרום לכם שתקבלו הרבה יותר בתמורה, וזה בהחלט משהו שאתם יכולים לקחת בחשבון בבחירה הסופית שלכם. 
  3. השתמשו באתר שלנו! אנו כאן על מנת להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים. השאירו לנו את הפרטים שלכם, ואנו נדאג לתת לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר בהתאם לטיפול שאותו אתם רוצים לבצע. כך שאם אתם רוצים לקבל הצעות מחיר על השתלת שיניים, בתוך זמן קצר תקבלו את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר עבורכם. כל זאת מבלי שאתם תצטרכו לעשות שום דבר מיוחד.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה