מאי 22, 2022 19:00

טיפול שיניים בשטחי הרשות – כדאי?

המחירים הגבוהים של טיפולי השיניים בישראל מובילים ישראלים רבים להסתכן ולנסות להגיע לשטחי הרשות הפלסטינית בכדי ליהנות שם מטיפולי שיניים במחירים נמוכים משמעותית. באוגוסט האחרון גילתה תושבת המרכז כי הגעה לשטחי הרשות עבור טיפול שיניים הפך עבורה להחלטה שסיכנה את חייה. 

באוגוסט האחרון, כאמור, הגיע תושבת המרכז לכפר סמוך לעיר קלקיליה עבור טיפול שיניים. הגעתה לכפר הובילה לכך שמספר חשודים פגעו בה וגנבו את רכבה.

בעקבות המקרה הדגישו במשטרת ישראל כי מדובר בתופעה רחבה של ישראלים המגיעים לשטחי הרשות לקניות, מסחר, תיקון רכבם ועוד כשלא פעם הם נקלעים לסיטואציות מסוכנות. 

 

סיפורה של אותה אישה שהגיע לאזור הרשות עבור טיפולי שיניים קרה באוגוסט האחרון בכפר נבי אליאס הנמצאת בסמוך לקלקיליה. לאחר תקיפתה דיווחה האישה למשטרת מחוז יהודה ושומרון כי בעת שנסעה בכפר סימנו לה מספר חשודים על בעיה ברכבה. כשעצרה לבדוק במה מדובר היא נדחפה על ידי אחד מהם והוא עלה על רכבה ונמלט מהמקום. בעקבות הדחיפה נפצעה אותה אישה באורח קל. 

בעקבות המקרה הדגישו במשטרת ישראל כי כניסת ישראלים לשטח B ברשות הפלסטינית מהווה סכנה של ממש ויש להימנע מכניסה לשם, לבטח כשמדובר ברצון להגיע לאזור בכדי לחסוך בהוצאות טיפולי השיניים או כל דבר אחר. 

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
השתלה בזאלית

השתלה בזאלית הינה השתלה המותאמת לאלו הסובלים ממחסור של עצם בלסת או שהעצם בלסת נחשבת לדקה יחסית והיא אינה מאפשרת לאותו אדם לעבור השתלת שיניים

יישור שיניים אינויזליין

חיוך ובו מראה של שיניים אסתטיות וישירות הינו דבר אליו שואף כל אדם. עד לפני מספר שנים טיפולי יישור שיניים כללו שימוש במתכות שנראו לעין

אבחון של נגעים בחלל הפה

נושא הנגעים בחלל הפה הינו תחום בו עוסקים לא מעט גורמי רפואה. מדובר על מקרים שקורים ללא מעט אנשים אשר סובלים מפצעים שונים בחלל הפה.

מהו יובש בפה?

יובש בפה הינו מצב בו בלוטות הרוק בחלל הפה אינן מייצרות מספיק רוק בכדי לשמור על חלל הפה רטוב. לא פעם, יובש בפה נגרם בשל