נובמבר 22, 2023 08:05

טיפול שיניים בשטחי הרשות – כדאי?

המחירים הגבוהים של טיפולי השיניים בישראל מובילים ישראלים רבים להסתכן ולנסות להגיע לשטחי הרשות הפלסטינית בכדי ליהנות שם מטיפולי שיניים במחירים נמוכים משמעותית. באוגוסט האחרון גילתה תושבת המרכז כי הגעה לשטחי הרשות עבור טיפול שיניים הפך עבורה להחלטה שסיכנה את חייה. 

באוגוסט האחרון, כאמור, הגיע תושבת המרכז לכפר סמוך לעיר קלקיליה עבור טיפול שיניים. הגעתה לכפר הובילה לכך שמספר חשודים פגעו בה וגנבו את רכבה.

בעקבות המקרה הדגישו במשטרת ישראל כי מדובר בתופעה רחבה של ישראלים המגיעים לשטחי הרשות לקניות, מסחר, תיקון רכבם ועוד כשלא פעם הם נקלעים לסיטואציות מסוכנות. 

 

סיפורה של אותה אישה שהגיע לאזור הרשות עבור טיפולי שיניים קרה באוגוסט האחרון בכפר נבי אליאס הנמצאת בסמוך לקלקיליה. לאחר תקיפתה דיווחה האישה למשטרת מחוז יהודה ושומרון כי בעת שנסעה בכפר סימנו לה מספר חשודים על בעיה ברכבה. כשעצרה לבדוק במה מדובר היא נדחפה על ידי אחד מהם והוא עלה על רכבה ונמלט מהמקום. בעקבות הדחיפה נפצעה אותה אישה באורח קל. 

בעקבות המקרה הדגישו במשטרת ישראל כי כניסת ישראלים לשטח B ברשות הפלסטינית מהווה סכנה של ממש ויש להימנע מכניסה לשם, לבטח כשמדובר ברצון להגיע לאזור בכדי לחסוך בהוצאות טיפולי השיניים או כל דבר אחר. 

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
טיפולי שיניים נפוצים למבוגרים

שמירה על בריאות פה טובה חשובה לאנשים בכל הגילאים, אך ככל שאנשים מתבגרים, הצרכים והאתגרים הדנטליים שלהם עשויים להשתנות. קשישים מועדים יותר לבעיות שיניים עקב

כל השיטות ליישור שיניים לילדים

יש כמה שיטות ליישור שיניים לילדים, ולכל שיטה יש יתרונות משלה וחסרונות משלה. יש שיטות מסורתיות ליישור שיניים, ויש שיטות חדשניות ליישור שיניים. כל שיטת

בחור מחייך אצל רופא שיניים
ד"ר ג'רי כהן: טיפולי שיקום הפה

הפה שלנו הוא האיבר הכי שימושי שיש לנו בגוף. אנחנו אוכלים איתו, שותים איתו וגם מדברים איתו. עם הפה אנחנו משתמשים כמעט במשך כל היום.

ציפוי חרסינה ב-2023
ציפוי חרסינה ב-2023

מי לא רוצה שני טורים של שיניים לבנות ובוהקות? יש מי שלא חולם על חיוך לבן ומושלם? אז יש מיש אתרע מזלו והוא אכן נהנה