אוקטובר 22, 2021 20:20
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

חולי קורונה בכללית יזכו לביקור ביתי של רופאי השיניים

בסוף אפריל 2020 הודיעו בקופת החולים "כללית" כי חולי קורונה יזכו לביקור ביתי באמצעות ניידת ייעודית עבור טיפולי שיניים להם יזדקקו.

ההנחיות שיצאו ממשרד הבריאות לריחוק חברתי כללו כמובן גם כל מה שנוגע לטיפולי השיניים. מרפאות השיניים פעלו תחת מתכונת חירום בתקופת הקורונה, כשההנחה הרחבה היא שאין לבצע טיפולי שיניים לאלו שנדבקו בקורונה או לאחרים הסובלים מתסמינים נשימתיים.

בסוף אפריל 2020 הכריזה קופת חולים "כללית סמייל" על מתן שירות עבור אלו שנמצאו חולים בקורונה והם זקוקים לטיפול שיניים דחוף. טיפולי החירום יבוצעו על ידי צוות הכולל רופא שיניים וסייעת המגיעים לביתו של החולה, לבושים בציוד מיגון אישי ובניידת ייעודית ובה הציוד הרפואי הנדרש.

ד"ר חגי סלוצקי, רופא שיניים של "כללית סמייל", אמר כי חלק מחולי הקורונה זקוקים למענה רפואי שאותו לא ניתן לדחות לאחר החלמתם. מדובר בשירות שהוקם על מנת "להעניק עזרה ראשונה וטיפול שיקל על כאביהם עד שיחלימו מקורונה, זאת תוך שמירה על כללי הבידוד ועל בריאות החולה".

מהשירות הייחודי נהנים אך ורק חברי קופת חולים "כללית" וזאת באמצעות יצירת קשר עם אחת ממרפאות "כללית סמייל". צוות רפואי של "כללית סמייל" ייצור בהמשך קשר עם החולה, יעריכו את דחיפות הטיפול בו ובמקרה ויבינו שלא ניתן לדחות את טיפול השיניים עד להחלמתו מקורונה, תשלח ניידת וצוות מטפל לביתו לרוב בתוך 24 שעות.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
איך זה לחיות עם שיניים תותבות?

אישה מניו יורק שאיבדה את כל השיניים במהלך ההריונות שלה שיתפה ב"טיקטוק" את שגרת יומה כמי שמתנהלת ביומיום עם שיניים תותבות. נכון למאי 2021 רשמה

מדוע כדאי לעבור למברשת שיניים חשמלית?

שימוש במברשת שיניים חשמלית מקדם מספר יתרונות. אלו כוללים, בין היתר, יעילות גבוהה והארכת משך זמן צחצוח השיניים. אין אחד מאיתנו שלא שואף למראה שיניים

טיפולי השיניים המוצלחים שעברה שירה איסקוב

מקרה האלימות הקשה שחוותה שירה איסקוב מצד בעלה הוביל אותה לאבד חלק ניכר משיניה. שירה זכתה לטיפול שיניים מקיף שאפשר לה ליהנות מהשתלת שיניים חדשות