מאי 23, 2022 01:00

חולי קורונה בכללית יזכו לביקור ביתי של רופאי השיניים

בסוף אפריל 2020 הודיעו בקופת החולים "כללית" כי חולי קורונה יזכו לביקור ביתי באמצעות ניידת ייעודית עבור טיפולי שיניים להם יזדקקו.

ההנחיות שיצאו ממשרד הבריאות לריחוק חברתי כללו כמובן גם כל מה שנוגע לטיפולי השיניים. מרפאות השיניים פעלו תחת מתכונת חירום בתקופת הקורונה, כשההנחה הרחבה היא שאין לבצע טיפולי שיניים לאלו שנדבקו בקורונה או לאחרים הסובלים מתסמינים נשימתיים.

בסוף אפריל 2020 הכריזה קופת חולים "כללית סמייל" על מתן שירות עבור אלו שנמצאו חולים בקורונה והם זקוקים לטיפול שיניים דחוף. טיפולי החירום יבוצעו על ידי צוות הכולל רופא שיניים וסייעת המגיעים לביתו של החולה, לבושים בציוד מיגון אישי ובניידת ייעודית ובה הציוד הרפואי הנדרש.

ד"ר חגי סלוצקי, רופא שיניים של "כללית סמייל", אמר כי חלק מחולי הקורונה זקוקים למענה רפואי שאותו לא ניתן לדחות לאחר החלמתם. מדובר בשירות שהוקם על מנת "להעניק עזרה ראשונה וטיפול שיקל על כאביהם עד שיחלימו מקורונה, זאת תוך שמירה על כללי הבידוד ועל בריאות החולה".

מהשירות הייחודי נהנים אך ורק חברי קופת חולים "כללית" וזאת באמצעות יצירת קשר עם אחת ממרפאות "כללית סמייל". צוות רפואי של "כללית סמייל" ייצור בהמשך קשר עם החולה, יעריכו את דחיפות הטיפול בו ובמקרה ויבינו שלא ניתן לדחות את טיפול השיניים עד להחלמתו מקורונה, תשלח ניידת וצוות מטפל לביתו לרוב בתוך 24 שעות.

שוקלים לבצע טיפולי שיניים בחו״ל, אתם יכולים לבקר  בעמוד שלנו על טיפול שיניים בטורקיה,  בחרנו את טורקיה כיעד האולטימטיבי לטיפולי שיניים בחו״ל.

לקבוצת הפייסבוק שלנו לבריאות השן לחצו כאן

תוכן עניינים

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
השתלה בזאלית

השתלה בזאלית הינה השתלה המותאמת לאלו הסובלים ממחסור של עצם בלסת או שהעצם בלסת נחשבת לדקה יחסית והיא אינה מאפשרת לאותו אדם לעבור השתלת שיניים

יישור שיניים אינויזליין

חיוך ובו מראה של שיניים אסתטיות וישירות הינו דבר אליו שואף כל אדם. עד לפני מספר שנים טיפולי יישור שיניים כללו שימוש במתכות שנראו לעין

אבחון של נגעים בחלל הפה

נושא הנגעים בחלל הפה הינו תחום בו עוסקים לא מעט גורמי רפואה. מדובר על מקרים שקורים ללא מעט אנשים אשר סובלים מפצעים שונים בחלל הפה.

מהו יובש בפה?

יובש בפה הינו מצב בו בלוטות הרוק בחלל הפה אינן מייצרות מספיק רוק בכדי לשמור על חלל הפה רטוב. לא פעם, יובש בפה נגרם בשל