אוגוסט 3, 2021 10:38

מה חשוב לבדוק לפי בחירת רופא שיניים להשתלה

השתלת שיניים נחשבת לשיטה יעילה ובטוחה לצורך קבלת חיוך מושלם. אולם, בכדי לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר נדרש לבחור ברופא שיניים מומחה לתחום. כיצד תוכלו לבחור את הרופא הטוב ביותר בעבור הטיפול? על כך ועוד – במדריך.

השתלת שיניים: כך תבחרו את הרופא הטוב והמקצועי ביותר לצורך ביצוע ההליך המורכב (והיקר)

הליך של השתלת שיניים נחשב לאחת הטכניקות המובילות והמורכבות ביותר בתחום רפואת השיניים. למעשה, מדי שנה מבוצעים כאן במדינת ישראל אלפי טיפולים כאלו, כאשר לצערנו לא מעט פעמיים מטופלים מדווחים על טיפול רשלני אשר הותיר אותם עם עוגמת נפש ולא מעט כאבים. אם אתם מועמדים להשתלה, אלו הדברים שהכי חשוב לבדוק לפני ביצוע ההליך:

תחום התמחות

מאחר ומדובר בפרוצדורה מורכבת, חשוב קודם כל לבצע סקר שוק מקיף ולבחון מספר רופאי שיניים אשר הם בעלי התמחות ספציפית בתחום של השתלת שיניים. בכדי לבדוק כי אכן רופא השיניים מוסמך לעשות בכך, מומלץ להיכנס לאתר של איגוד רופאי השיניים בישראל. באתר תוכלו להקליד את שמו של הרופא ולבדוק מהו תחום ההתמחות, ובכך להבטיח כי אתם בוחרים ברופא שיניים מוסמך ומקצועי. בעת פגישת ייעוץ עם הרופא, אל תהססו לדרוש ולראות תעודות הסמכה כמו גם השתלמויות בהן לקח חלק לצורך ביצוע ההשתלה.

מיקום המרפאה

חשיבות מיקום המרפאה במקרים מסוימים קריטית. במידה ולאחר הטיפול יש כאב בלתי נסבל, מרפאה קרובה למקום מגוריכם היא יתרון משמעותי. אם אתם מתגוררים באזור ירושלים לדוגמה, בדקו כי הרופא שלכם עובד באזור ומבצע השתלות שיניים בירושלים, כך שההגעה והחזרה מהמרפאה תהיה נוחה, מהירה ונגישה לכם.

המלצות

נוסף לכך, קבלת המלצות מהווה דרך מצוינת לצורך בחירה נכונה. תוכלו לקבל המלצות דרך קבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות או דרך חברים ועמיתים לעבודה אשר עברו השתלת שיניים, כך שתוכלו לקבל אינדיקציה אודות מקצועיות הרופא, היחס האישי וכמובן התוצאות הסופיות לאחר ההשתלה. נוסף לכך, ניתן לבדוק דרך המלצות ברשת אודות הרופא, אולם יש לקחת בחשבון כי מדובר בחוות דעת סובייקטיבית, ועל כן עדיף לתאם פגישת ייעוץ עם מספר רופאים לצורך הגעה להחלטה.

טכניקה

כיום יש לא מעט טכניקות לצורך השתלת שיינים, כאשר הטכניקה המובילה היא השתלת שיניים ביום אחד. יש לבדוק כי הרופא המטפל הוא רופא אשר מבצע את ההשתלה באמצעות טכניקה מתקדמת ולא מיושנת, וכי אתם מקבלים מענה רפואי מלא לאורך כל ההליך, החל משלב הבדיקה הראשונית ועד ליום שבו מבוצעת ההשתלה.

יחס אישי

מאחר והשתלת שיניים היא תהליך מורכב וארוך למדי, חשוב לבדוק את היחס האישי של הרופא כלפיכם. אנושיות, קשב ושקיפות מהווים נדבכים חשובים בתהליך, כך שתוכלו לקבל תשובות לשאלות שלכם כמו גם מענה בעת הצורך גם לאחר ביצוע ההשתלה ותקופת ההתאוששות. לסיכום, שימו לב לכל הפרמטרים הללו, לצורך בחירה משתלמת וכדאית לצורך הצלחת ההליך.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים - הייעוץ הינו בחינם וללא התחייבות
עקבו אחרינו
כתבות קשורות
רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר.
מאמרים וטיפים לטיפול נכון בשיניים
קבלו עצות מהמקצוענים בתחום
תהליך השתלת שיניים – מה חשוב לדעת

ישראל נחשבת למדינה המובילה בעולם בתחום ההשתלות פר נפש. אם אתם סובלים מאובדן שן ומתלבטים מה לעשות בנידון, זה הזמן להכיר את התחום אשר יכול

החשיבות של שימוש בציוד רפואי מתכלה

בעידן שבו רבים מבינים את החשיבות של תהליך מחזור לצורך עיכוב ההתחממות הגלובלית, לציוד רפואי מתכלה יש חשיבות עצומה, כפי שנסביר כעת. ציוד רפואי: אחד

שיני בינה – מה תפקידם ולמה עוקרים?

עקירה כירורגית של שיני בינה נחשבת לאחת הפרקטיות המקובלות אך גם המורכבות בתחום רפואת השיניים. במדריך זה נסביר מהן שינה בינה, ומדוע נדרש לעקור אותן