מדובר על אחת מהשיטות המתקדמות ביותר להשתלות שיניים, למרות שהיא קיימת עשרות שנים בצורות כאלה ואחרות. בשיטה הזאת מבצעים ארבעה שתלים ללסת העליונה או ללסת התחתונה לפי הצורך או אפילו בשתי הלסתות במקרה שבו רוצים לבצע השתלה בכל חלל הפה. על השתלים הללו ניתן להלביש גשר שעליו יש כ-12 שיניים, השיניים הללו נועדו להחליף את השיניים המקוריות.

מחסור בשיניים זוהי אחת מהבעיות המרכזיות של לא מעט אנשים שמגיעים לגיל השלישי. באמצעות האפשרות של השתלות שיניים אול און 4 ניתן להחזיר לאותם אנשים את הביטחון העצמי וגם את האפשרות לשמור על אורח חיים נורמטיבי. השיטה הזאת מיועדת בעיקר לאנשים שאיבדו את כל השיניים בפה שלהם, או כאלה שמסיבות מסוימות צריכים לעקור את כל השיניים בחלל הפה שלהם.

 

למי מיועדת השתלת שיניים אול און 4?


יש מספר מועמדים אידיאליים לביצוע השתלות שיניים אול און 4, המועמד האידיאלי הוא מטופל אשר משתמש בשיניים תותבות בכל חלל הפה. בנוסף השיטה הזאת יכולה להיות אידיאלית עבור מטופלים אשר חוששים מביצוע טיפול כירורגי ארוך על ידי רופא שיניים. הטיפול הזה מספק פתרון קל ויעיל בתוך זמן קצר ועם המתנה מינימאלית מצידו של המטופל.

יתרה מכך השתלות שיניים אול און 4 באופן מוכח הן זולות יותר מאשר שיטות השתלה אחרות, ולכן מטופלים שאין ביכולתם לשלם כסף על טיפולי השתלה יקרים בוחרים דווקא באפשרות הזאת. אם אתם סובלים ממחלות חניכיים כאלה ואחרות שמחייבות אתכם לעקור את כל השיניים השתלת שיניים אול און 4 יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם.

כך או כך, ההמלצה הטובה ביותר עבורכם כי להתייעץ עם רופא שיניים מומחה בהשתלות על מנת שיוכל לספק לכם את ההמלצה הטובה ביותר. לכל מטופל יש את העדפות שלו ואת הצרכים שלו, ולכן רופא השיניים יהיה איש המפתח מבחינתכם – זה שיוכל לספק לכם את התשובות המדויקות ביותר. תזכרו כי השתלת שיניים היא פתרון לטווח הרחוק, ולכן אסור לכם להתפשר בבחירת סוג ההשתלה המושלם עבורכם.

 

מהם היתרונות של השתלת שיניים אול און 4?


בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, החלטנו לסקור עבורכם את כל היתרונות של שיטת השתלת השיניים אול און 4. לשיטה הזאת יש לא מעט יתרונות, היתרונות הללו הן אלה שהפכו אותה להיות אחת משיטות ההשתלה המועדפות ביותר על רוב רופאי השיניים. 

 

כיצד מתבצעת השתלת שיניים אול און 4?

השתלת שיניים ALL IN 4

 

חלק מרופאים יתקינו תחילה גשר זמני על מנת לבחון את יעילותו עבור המטופל, וכעבור כשישה חודשים הם יחליפו את הגשר הזמני בגשר קבוע. ישנם רופאים אחרים שכבר בניתוח עצמו מתקינים גשר קבוע, וכך אינכם תדרשו להגיע על מנת להחליף אותו כעבור שישה חודשים.

 

כמה עולה השתלת שיניים אול און 4?


על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו אתם מבצעים את הטיפול בצורה יעילה, עליכם לדעת מראש את עלויות הטיפול. כך תוכלו לדעת מבעוד מועד כי יש לכם את היכולת לשלם את ההוצאות של הטיפול כולו, ולא תגיעו למצב שהוא נעצר באמצע. 

העלות של השתלת שיניים אול און 4 יכולה לנוע בין 40,000 ₪ ועד 50,000 ₪. כאשר אנו מדברים על השתלה של שיניים ללסת שלמה, כך שזה חיסכון משמעותי עבור אנשים שצריכים לבצע השתלה של מספר שיניים. אך כמובן שההחלטה הסופית צריכה להתבצע בהתאם למצב השיניים ובהתאם למצב החניכיים שלכם.

על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר המושלמת עבורכם, ההמלצה שלנו עבורכם היא לעשות סקר שוק. באמצעות סקר שוק תוכלו לקבל הצעות מחיר ממרפאות שיניים באזור המגורים שלכם, דבר שיאפשר לכם לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר. אך שוב המחיר הזול לא אמור להגיע על חשבון האיכות של הטיפול או על איכות ההשתלה עצמה.

 

השתלות שיניים אול און 4 – מה חשוב לדעת?

  1. אומנם ברוב המקרים רופא השיניים יבצע השתלה של 4 שתלים שאמורים להחזיק את פלטת השיניים. אך במקרים מסוימים ידרוש הרופא לבצע השתלה של 8 או אפילו 12 שתלים, על מנת שפלטת השיניים תוכל להיות מוחזקת בצורה יציבה. עליכם להבין כי אם הפלטה לא תהיה יציבה בחלל הפה שלכם, ההשתלה לא תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן רב.
  2. השיקום לאחר השתלת שיניים אול און 4 הוא הרבה יותר קצר. כך שבתוך מספר קטן על ימים תוכלו לחזור לשגרה הרגילה. בנוסף תוכלו להתחיל לאכול דברים שכבר הרבה זמן לא הייתם מסוגלים לאכול, וכל זאת באמצעות השתלת שיניים איכותית שמחזירה לכם את הביטחון העצמי.
  3. מרבית מרפאות השיניים מבצעות כיום את כל סוגי השתלות השיניים הקיימות. אך אנו ממליצים לכם לפנות למרפאת שיניים אשר מתמחה בביצוע השתלות שיניים. כך תוכלו לדעת שאתם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר על ידי רופאי שיניים אשר מכירים את התחום על בוריו.